Божі обіцянки

Коли розмірковуєш над якостями Бога, гріє душу думка про те, що Він досконалий у дотримані Своїх обіцянок. Святі останніх днів особливо дотримуються цієї думки, коли мова йде про завіти; за допомогою завітів ми повністю присвячуємо своє життя Богові з вірою в те, що нам запропоновано вічний розвиток і можливості завдяки Ісусу Христу.

Однак, життя рідко буває таким простим і зрозумілим, як нам би того хотілося. Наші бажання і мрії набагато глибше. Наша надія, невід’ємна частина життя за євангелією, може швидко перетворитися в розпач, коли ми приходимо до розуміння, що наша воля може відрізнятися від волі Бога. Більш того, ми страждаємо, коли Бог дав нам якісь обіцянки, а вони, здається, залишаються невиконаними.

Що ж робити в такі моменти? Якщо ви відчуваєте, що обіцянки Бога у вашому житті виявилися порожніми, обміркуйте ці п’ять ідей.

ВИЗНАЧТЕ, ЩО САМЕ ВАМ БУЛО ОБІЦЯНО

Бог не дає обіцянок, які не може виконати. Однак, ми часто даємо обіцянки від Його імені через відчай або сильне бажання. Важливо усвідомити, що насправді Бог пообіцяв нам, а які «угоди» ми самі намагалися укласти. Зверніться до Бога і попросіть про розуміння одкровень і підказок, які ви отримали. Вивчайте завіти, які ви уклали, і часто відвідуйте храм. Регулярно з молитвою перечитуйте своє патріарше благословення. І хоча ми можемо не завжди отримувати чітку відповідь про ті події, які будуть відбуватися в нашому житті, або про правильний час їхнього виконання, про який знає тільки Бог, ми зможемо знайти спокій, якщо будемо смиренно шукати розуміння Божої волі і природи.

ЗАПИТАЙТЕ, ЩО ВИ МАЄТЕ РОБИТИ ЗАМІСТЬ ЦЬОГО

Якщо ми прагнемо залишатися вірними нашій вірі, Бог не дозволить нам залишатися в розгубленості вічно. Фактично, ми взагалі можемо не бути розгубленими. Хоча немає нічого поганого в тому, щоб засмучуватися через ті місця, в які ми, можливо, не потрапимо, і через те, чого ми, можливо, не досягнемо, у Бога, напевно, є велика мета для того становища, в якому ми зараз знаходимося. Є ймовірність, що ми знаходимося саме там, де й маємо бути. Приймаючи це, ми зможемо відкрити наше серце і розум тим величезним можливостям, які Бог приготував для нас. Є багато того, що потрібно зробити: процес розвитку, який необхідно пройти, свідчення, якими потрібно поділитися, і люди, яким потрібно служити.

Запитуйте Бога про наступний крок. Якщо вас не взяли в той університет, до якого ви хотіли вступити, запитайте, що хорошого ви можете зробити в інших місцях. Якщо у вас зараз немає пари, запитайте про потенціал, якого вам необхідно досягти самотужки. Яких цілей вам потрібно досягти? Якщо ви відчайдушно хочете дітей, але не можете їх мати, запитайте, як Бог хоче, щоб ви використовували свій час. І не важливо, на якому етапі життя ми знаходимося, і через які випробування проходимо, Бог може дати духовне піднесення і в нашому становищі. Ми можемо зростати навіть на «неродючому місці».

ШУКАЙТЕ КОМПЕНСАТОРНИХ БЛАГОСЛОВЕНЬ

Іноді ми так пильно дивимося на двері, очікуючи, що вони відкриються, що не звертаємо уваги на відкрите вікно. Бог не отримує задоволення від того, що відмовляє нам у бажаннях наших сердець. Він не закочує очі, коли бачить наше нетерпіння або брак розуміння. Коли те, чого ми більш за все хочемо, затримується або скасовується, Він дає нам компенсаторні благословення. Він відкриває отвори небесні в інших сферах нашого життя. Ці благословення не так легко побачити. Наше особисте життя може бути жалюгідним, проте у фінансовому плані ми можемо твердо стояти на ногах. Якщо наше матеріальне становище хитке, у нас можуть бути багаті й повноцінні стосунки. Часто благословення приходять у вигляді зростання нашої власної особистості.

Буває важко звернути нашу увагу на щось інше, переключивши свій погляд і змінивши своє ставлення до чогось. Але намагаючись розгледіти шляхи, якими Бог компенсує те, чого нам не вистачає в нашому житті, і розвиваючи вдячність, ми можемо знайти радість і спокій.

СПРИЯЙТЕ ЦЬОМУ

Бувають часи, коли Бог просто чекає на нас! Ми можемо хотіти чогось дуже сильно, але з якоїсь причини ми нічого не робимо, щоб допомогти собі досягти цього. Старе прислів’я говорить, що Бог не буде вести нас, якщо ми не йдемо. Якщо ми не працюємо над нашим цілями і мріями, Бог не скине їх нам на коліна просто так. Якщо ви отримали обіцянку від Бога, не впадайте у відчай. Не припиняйте працювати заради своїх мрій. Моліться про те, щоб знати, як ця робота може бути найбільш ефективною і спрямованою Духом. Старійшина Джеффрі Р. Холланд одного разу сказав: «Бог з нетерпінням чекає нагоди відповісти на ваші молитви і здійснити ваші мрії, так само, як і завжди. Але Він не може цього зробити, якщо ви не молитеся і не мрієте. Одним словом, Він не може цього зробити, якщо ви не вірите».

ПІДКОРІТЬ СВОЮ ВОЛЮ БОГОВІ

Одне з найбільших завдань цього життя полягає в тому, щоб скинути з себе тілесну людину і повністю присвятити своє життя волі Бога. Прагніть смиренно підпорядкувати своє життя Богові. Це неможливо без Ісуса Христа. Як тільки ми зможемо віддати своє воістину вічне майбутнє в руки Бога, ми відчуємо спокій; не має значення, що відбувається, якщо ми укладаємо завіти з Богом і дотримуємося їх, нам обіцяне вічне життя. Ця обіцянка вже точно залишається в силі.

Ця стаття була написана англійською мовою Елі Інгрем та опублікована на сайті ldsdaily.com. Переклад Тамари Мартиненко.

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2018 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest