відкрита Книга Мормона

Я хотів би поділитися історією свого навернення, щоб допомогти тим, хто шукає істину, дізнатися, що світло може увійти у ваше життя, якщо ви приймете Євангеліє, і заохотити вас ділитися своїм світлом з іншими.

Я шукав Бога все своє життя. Моя історія є свідченням про силу віри і Божої любові до Своїх дітей.

Я народився та виріс в єврейській сім’ї. У мого батька завжди були проблеми з вірою в Бога, тож ні про Бога, ні про Ісуса Христа в нашому домі не говорили. У моїй синагозі мене вчили з самого раннього віку, що Ісус Христос був лжепророком, і Його ім’я має викликати у мене огиду. Хоча я небагато дізнався про стосунки з Богом від своїх батьків, я успадковував від них жагу до знань та істини, любов до служіння, цінність дружби і музичний хист.

З того часу, як я був ще дуже молодий, я хотів вірити в Бога і дізнатися, як би я міг пізнати Його трохи краще, але я не знав, де Його шукати. Ці бажання змусили мене розпитувати всіх, кого я знав, про їхні переконання. Більшість з них сповідували віру в Ісуса Христа, але не могли відповісти на мої запитання і сумніви. Я подивився на світ навколо себе, і подумав: “Світ занадто досконалий – в ньому має бути бог”.

Коли мені було дванадцять, я вирішив вірити в Бога. Для мене Бог був частиною мого сумління, яке спонукало мене робити добро, обирати правду і любити та служити іншим. Я отримав тепле почуття, коли зрозумів, що я зробив те, що Він хотів, щоб я зробив. Дух через світло Христа готував мене прийняти Євангеліє.

Моє рішення вірити змусило мене шукати істину ще більш завзято і оточити себе праведними друзями, які підтримують і надихають. Я знайшов їх завдяки духовому оркестру і розвитку свого таланту музиканта; коли мені виповнилося 16 років, я мав у своєму оточені вісім найкращих друзів, яких тільки можна уявити, і які були одними з найкращих музикантів серед старшокласників у нашому штаті.

Приблизно в цей час одного разу місіонери постукали в мої двері. Я сказав їм, що я єврей, і щоб вони не витрачали на мене свій час. Наступного дня я розповів про це своїм друзям і зауважив: “Хто взагалі хотів би провести два роки свого життя стукаючи у двері? Яка марна трата часу і грошей!” Четверо з них відповіли, що ті двоє хлопців насправді були місіонерами їхньої церкви.

Я своїм вухам не міг повірити – половина моїх найкращих друзів були мормонами. Я дізнався, що було лише кілька активних членів Церкви в моїй середній школі, четверо з яких разом зі мною були в кращому симфонічному оркестрі. Це був не просто збіг. Небесний Батько знав і готував кожного з нас, щоб ділитися і прийняти Євангеліє. Ці чудові друзі були вірними і сильними в Євангелії. Вони були доброчесними і дотримувалися Його заповідей. Вони відповіли на всі мої запитання і навчали мене тому, що, як дитя Бога, я міг пізнати Його через молитву.

Мої друзі були праведними прикладами і послідовниками Ісуса Христа. Завдяки Святому Духу, який був їхнім постійним супутником, я почувався інакше в їхньому оточені (це було гарне почуття), щасливіше, ніж будь-коли. Я відчував це щастя кожного разу, коли я приходив до них до дому. Я хотів бути схожим на них, мати те, що вони мали – бути щасливим.

Я знав, що все, чого вони навчали мене до цього моменту, було правдою, але одне питання залишалося: що я маю з цим робити?

Стурбовані моїм зростаючим інтересом до Церкви, мої батьки заохочували мене зустрітися з моєю рабаніт. Вона сказала мені, що я маю припинити цікавитися Церквою, а потім спитала, чи читав я Книгу Мормона. Коли я сказав їй, що ні, вона сказала, я маю прочитати її, саме так я зможу дізнатись, що все це – купа брехні.

В ту ніч я вирішив прийняти виклик.

Я попросив у своєї подруги копію Книги Мормона, щоб особисто дізнатися, чи було це правдою. Вона розповіла мені про обіцянку Моронія і свідчила, що якщо я буду вивчати і розмірковувати над посланням Книги Мормона, і буду молитися з вірою, я отримаю своє власне свідчення про це.

Я помолився і попросив про натхнення, коли я буду читати книгу, а потім розпочав подорож з Легієм та його сім’єю. Я не міг відірватись від книги. Коли я нарешті згадав, що мені треба хоч трохи поспати, я ще раз прочитав обіцянку Моронія і опустився на коліна, щоб помолитися. Те, що сталося далі, я можу описати тільки як найсвященніший досвід у моєму житті. Я знав відповідь, перш ніж я відкрив рот, щоб помолитися. Дух засвідчив правду моєму серцю, розуму і душі так сильно, що в одну мить я зрозумів, що ця книга – істина, Церква істинна, Джозеф Сміт був істинним пророком, і що мені потрібно прийняти хрищення.

Я терпляче чекав, поки мені не виповнилося 18 років, щоб я міг зустрічатися з місіонерами і хреститися. Я відчував протидію з боку своєї сім’ї і суспільства на кожному кроці свого шляху, але я ніколи не сумнівався в тому, що Небесний Батько сказав мені робити. Я закінчив середню школу і вже наступної неділі я вперше пішов до Церкви і познайомився з місіонерами. Кілька тижнів потому я був хрещений.

Через рік я увійшов в храм і відслужив на місії в Аргентині, де, як знаряддя Господа, я міг знаходити і навчати тих, хто, як і я, були в пошуках істини. Коли я повернувся додому, я з хвилюванням став шукати вічного супутника. Це не зайняло дуже багато часу. Я зустрів красиву, розумну, працелюбну, і праведну жінку. Пізніше, того літа, ми були запечатані на час і на всю вічність.

Я дуже вдячний, що так рано в своєму житті я знайшов і прийняв Євангеліє. Воно принесло мені світло, надію, мету і радість. Я люблю свого Небесного Батька, який вів мене Своїм Духом з самого початку. Я вдячний за праведних друзів, яких Він послав на моєму шляху, щоб познайомити мене з Євангелієм.

Я з упевненістю знаю, що Він невипадково благословив мене музичним талантом, Він точно знав, що ці друзі і переживання, які я отримаю, потрібні мені для того, щоб прийняти Євангеліє. Саме тому я продовжую грати: ділитися зі світом своєю любов’ю до Нього і дякувати Йому за все, що Він зробив для мене.

Я обіцяю, що, якщо ви будете розвивати свої таланти, будете праведним прикладом для своїх друзів, будете з Духом ділитися Євангелієм і використовувати Книгу Мормона, ви будете спрямовані до багатьох людей, які шукають істину, і ваше життя буде сповнене неймовірним щастям.

Ця стаття була опублікована на ldsliving.com під назвою “What Happened When My Rabbi Told Me to Read the Book of Mormon” 

Українська©2016 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih ©2016 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.
Позначки:
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest