відкрита Книга Мормона

Я хотів би поділитися історією свого навернення, щоб допомогти тим, хто шукає істину, дізнатися, що світло може увійти у ваше життя, якщо ви приймете Євангеліє, і заохотити вас ділитися своїм світлом з іншими.

Я шукав Бога все своє життя. Моя історія є свідченням про силу віри і Божої любові до Своїх дітей.

Я народився та виріс в єврейській сім’ї. У мого батька завжди були проблеми з вірою в Бога, тож ні про Бога, ні про Ісуса Христа в нашому домі не говорили. У моїй синагозі мене вчили з самого раннього віку, що Ісус Христос був лжепророком, і Його ім’я має викликати у мене огиду. Хоча я небагато дізнався про стосунки з Богом від своїх батьків, я успадковував від них жагу до знань та істини, любов до служіння, цінність дружби і музичний хист.

З того часу, як я був ще дуже молодий, я хотів вірити в Бога і дізнатися, як би я міг пізнати Його трохи краще, але я не знав, де Його шукати. Ці бажання змусили мене розпитувати всіх, кого я знав, про їхні переконання. Більшість з них сповідували віру в Ісуса Христа, але не могли відповісти на мої запитання і сумніви. Я подивився на світ навколо себе, і подумав: “Світ занадто досконалий – в ньому має бути бог”.

Коли мені було дванадцять, я вирішив вірити в Бога. Для мене Бог був частиною мого сумління, яке спонукало мене робити добро, обирати правду і любити та служити іншим. Я отримав тепле почуття, коли зрозумів, що я зробив те, що Він хотів, щоб я зробив. Дух через світло Христа готував мене прийняти Євангеліє.

Моє рішення вірити змусило мене шукати істину ще більш завзято і оточити себе праведними друзями, які підтримують і надихають. Я знайшов їх завдяки духовому оркестру і розвитку свого таланту музиканта; коли мені виповнилося 16 років, я мав у своєму оточені вісім найкращих друзів, яких тільки можна уявити, і які були одними з найкращих музикантів серед старшокласників у нашому штаті.

Приблизно в цей час одного разу місіонери постукали в мої двері. Я сказав їм, що я єврей, і щоб вони не витрачали на мене свій час. Наступного дня я розповів про це своїм друзям і зауважив: “Хто взагалі хотів би провести два роки свого життя стукаючи у двері? Яка марна трата часу і грошей!” Четверо з них відповіли, що ті двоє хлопців насправді були місіонерами їхньої церкви.

Я своїм вухам не міг повірити – половина моїх найкращих друзів були мормонами. Я дізнався, що було лише кілька активних членів Церкви в моїй середній школі, четверо з яких разом зі мною були в кращому симфонічному оркестрі. Це був не просто збіг. Небесний Батько знав і готував кожного з нас, щоб ділитися і прийняти Євангеліє. Ці чудові друзі були вірними і сильними в Євангелії. Вони були доброчесними і дотримувалися Його заповідей. Вони відповіли на всі мої запитання і навчали мене тому, що, як дитя Бога, я міг пізнати Його через молитву.

Мої друзі були праведними прикладами і послідовниками Ісуса Христа. Завдяки Святому Духу, який був їхнім постійним супутником, я почувався інакше в їхньому оточені (це було гарне почуття), щасливіше, ніж будь-коли. Я відчував це щастя кожного разу, коли я приходив до них до дому. Я хотів бути схожим на них, мати те, що вони мали – бути щасливим.

Я знав, що все, чого вони навчали мене до цього моменту, було правдою, але одне питання залишалося: що я маю з цим робити?

Стурбовані моїм зростаючим інтересом до Церкви, мої батьки заохочували мене зустрітися з моєю рабаніт. Вона сказала мені, що я маю припинити цікавитися Церквою, а потім спитала, чи читав я Книгу Мормона. Коли я сказав їй, що ні, вона сказала, я маю прочитати її, саме так я зможу дізнатись, що все це – купа брехні.

В ту ніч я вирішив прийняти виклик.

Я попросив у своєї подруги копію Книги Мормона, щоб особисто дізнатися, чи було це правдою. Вона розповіла мені про обіцянку Моронія і свідчила, що якщо я буду вивчати і розмірковувати над посланням Книги Мормона, і буду молитися з вірою, я отримаю своє власне свідчення про це.

Я помолився і попросив про натхнення, коли я буду читати книгу, а потім розпочав подорож з Легієм та його сім’єю. Я не міг відірватись від книги. Коли я нарешті згадав, що мені треба хоч трохи поспати, я ще раз прочитав обіцянку Моронія і опустився на коліна, щоб помолитися. Те, що сталося далі, я можу описати тільки як найсвященніший досвід у моєму житті. Я знав відповідь, перш ніж я відкрив рот, щоб помолитися. Дух засвідчив правду моєму серцю, розуму і душі так сильно, що в одну мить я зрозумів, що ця книга – істина, Церква істинна, Джозеф Сміт був істинним пророком, і що мені потрібно прийняти хрищення.

Я терпляче чекав, поки мені не виповнилося 18 років, щоб я міг зустрічатися з місіонерами і хреститися. Я відчував протидію з боку своєї сім’ї і суспільства на кожному кроці свого шляху, але я ніколи не сумнівався в тому, що Небесний Батько сказав мені робити. Я закінчив середню школу і вже наступної неділі я вперше пішов до Церкви і познайомився з місіонерами. Кілька тижнів потому я був хрещений.

Через рік я увійшов в храм і відслужив на місії в Аргентині, де, як знаряддя Господа, я міг знаходити і навчати тих, хто, як і я, були в пошуках істини. Коли я повернувся додому, я з хвилюванням став шукати вічного супутника. Це не зайняло дуже багато часу. Я зустрів красиву, розумну, працелюбну, і праведну жінку. Пізніше, того літа, ми були запечатані на час і на всю вічність.

Я дуже вдячний, що так рано в своєму житті я знайшов і прийняв Євангеліє. Воно принесло мені світло, надію, мету і радість. Я люблю свого Небесного Батька, який вів мене Своїм Духом з самого початку. Я вдячний за праведних друзів, яких Він послав на моєму шляху, щоб познайомити мене з Євангелієм.

Я з упевненістю знаю, що Він невипадково благословив мене музичним талантом, Він точно знав, що ці друзі і переживання, які я отримаю, потрібні мені для того, щоб прийняти Євангеліє. Саме тому я продовжую грати: ділитися зі світом своєю любов’ю до Нього і дякувати Йому за все, що Він зробив для мене.

Я обіцяю, що, якщо ви будете розвивати свої таланти, будете праведним прикладом для своїх друзів, будете з Духом ділитися Євангелієм і використовувати Книгу Мормона, ви будете спрямовані до багатьох людей, які шукають істину, і ваше життя буде сповнене неймовірним щастям.

Ця стаття була опублікована на ldsliving.com під назвою “What Happened When My Rabbi Told Me to Read the Book of Mormon” 

Українська©2016 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih ©2016 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.
Позначки: