переклад книги мормона

ПИТАННЯ

Любий дідусю,

Коли я читаю Книгу Мормона, я маю сумніви щодо її істинності. Якщо я читаю Біблію, то не сумніваюся, я повністю вірю. Я член Мормонської Церкви, і я все ще вірю, що Церква істинна. Я був у храмі і відчував дух. У мене було багато одкровень, але чому я так сильно сумніваюся, коли доказ знаходиться прямо переді мною? Я не хочу сумніватися, і я дуже стараюся не робити цього.

Енді

ВІДПОВІДЬ

Любий Енді,

Свідчення про істинність Книги Мормона – це дар від Бога, так само як і свідчення про всі інші істини євангелії. Якби Господь торкнувся твого серця духом віри, у тебе було б свідчення.

Я б запропонував ось що. Почни ще раз з самого початку. Коли ти будеш читати книгу в цей раз, роби це з молитвою в серці. При цьому, кожного разу, коли ти перегортатимеш сторінку, зупиняйся і проси Господа відкрити тобі, що Книга Мормона дійсно є словом Божим. Уривки, які викликають у тебе сумніви в достовірності, Познач червоним. Перш ніж перейти до наступної сторінки, з молитвою досліди даний уривок і, якщо потрібно, знайди виноски. Ще добре було б порівняти цей уривок з віршами з інших Писань. Я думаю, що якщо ти будеш дотримуватися цієї процедури, то Господь відповість на твою молитву ще до того, як ти дочитаєш Книгу Мормона до кінця.

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]