Джеймс-мормон

Новий міні-альбом JamesTheMormon (Джеймс-мормон) “Я не репер” потрапив на третю сходинку серед 10 найкращих хіп-хоп/реп альбомів чарту ITunes у четвер, 28 квітня 2016 року. Одного разу альбом навіть досяг першої сходинки.

Говорячи про свій новий альбом Джеймс Карран (це його справжнє ім’я) відзначає, що “я заглиблюсь в такі теми, як страшні образи, яких я зазнав у дитинстві, мої проблем зі спілкуванням у відносинах, моє розлучення, як я вирішую конфлікти, навіть те, що змушує мене продовжувати йти вперед”. Він сподівається, що цей альбом розділять люди всіх віросповідань і переконань, і що він зможе розвіяти міф про мормонів і покаже, що вони більше, ніж просто хлопці, яких ви бачите в білих сорочках і краватках з табличками на грудях.

“Я хочу, щоб люди зрозуміли, що ми всі різні, у кожного з нас є наш власний набір випробувань і проблем,” – сказав він. “Але ‘мормони’ не визначаються правилами, яких ми дотримуємося, а тим, якими людьми ми стаємо, коли випробування і нещастя трапляються на нашому шляху.”

Про JamesTheMormon

Джеймс сказав в своєму блозі, що він навіть не здогадувався про існування репу, поки йому не виповнилося 14 років. Потім його сім’я переїхала на декілька років до Вашингтона, округ Колумбія, де він вперше почув реп по телевізору. “Знадобилась лише одна пісня Ja Rule (американського репера), щоб закохатися, і з тих пір хіп-хоп став моєю пристрастю.” З цього моменту, до будь-якого нового біту, який він почув і вподобав, він додавав своє власне відчуття мелодії і тексти, щоб створити щось своє, абсолютно особливе. Джеймс сказав, що в нього не було чудового дитинства. Тепер він розуміє, після того, як отримав свідчення в 22 років, що саме Євангелія, а конкретніше, спокута Ісуса Христа, допомогла йому оговтатися від болю перших 17 років свого життя. До отримання свідчення він знаходив розраду в репі, який забезпечував втечу від щоденної метушні. Він стверджує: “Тільки нещодавно я зрозумів, чому відчував такий зв’язок з репом і чому він завжди був для мене свого роду терапією.”

Свій останній рік в середній школи у віці 17 років він провів у Ташкенті, Узбекистан. Одного разу друг його молодшого брата прийшов зі своїм комп’ютером і якимись новими програмами для запису музики. Він зайшов до кімнати свого брата, щоб послухати біт, який вони створили, і незабаром він написав тексти і мелодію приспіву, який він вирішив їм заспівати. Їх збудження і позитивна реакція надихнули його почати складати і записувати реп.

У 2004 році, під час свого першого року навчання в Університеті Бригама Янга (BYU), він організував реп-групу під назвою ACLASS з трьома іншими чорношкірими студентами. У 2008 році він заснував хіп-хоп групу під назвою “James Devine” і продовжував створювати і записувати музику, поки він не поїхав на дворічну місію для Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів.

james_the_mormon

Під час служіння на російськомовній місії в місті Еверетт, штат Вашингтон, він був стурбований через те, що були члени церкви, які не бажали або дуже боялись ділитися Євангелієм зі своїми друзями і сусідами, а також не казали нікому поза Церквою, що вони мормони. Коли він повернувся додому з місії, він пообіцяв собі і Господу, що він ніколи не упустить можливості поділитись з іншими тим, у що він вірить і підтримує. Через два дні після повернення додому він змінив свою адресу в соціальних мережах на @jamesthemormon.

Джеймс продовжує заявляти в своєму блозі, що реп – це тільки хобі для нього. Він не збирається здобути багатство або славу, ставши відомим репером. У нього немає планів зробити кар’єру в шоу-бізнесі або планів на майбутні тури. Єдиний виняток він би зробив тільки у разі, якби Дрейк (американський репер) зателефонував йому і сказав йому протилежне. Мова не йде про заробляння грошей. Для нього створення репу – це скоріше свого роду терапія. Крім того, він має набагато вищу мету – допомогти людям прийти до Христа. Він сказав: “Хоча я випускаю музику, в якій згадуються вірування і доктрини Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, не плутайте одне з іншим… Я не роблю музику для мормонів. Я роблю музику, яка була б інструментом для того, щоб ділитися Євангелієм.” Під інструментом він має на увазі не проповідування людям, а, скоріше, перетворення пісні в можливість навчати.

Джеймс також нещодавно опублікував видео про Книгу Мормона, яке було розміщено на нашій сторінці Facebook.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online