терпіння

Я дуже нетерпляча людина. Коли я була молодшою, я не хотіла спізнюватися на заходи, я вважала за краще чекати в машині. (Майте на увазі, я не вміла водити машину в цей період мого життя.) Якщо я вважала, що хтось із членів сім’ї збирається занадто повільно, я, як правило, починала тиснути и на клаксон або кричати з гаража, щоб вони поквапилися. Я знаю, я знаю, я поводилася не кращим чином.

Хоча я все ще не дуже терпляча людина, з тих пір я досягла значного прогресу. Терпіння – це процес вдосконалення, який буде тривати протягом всього мого життя. Якщо ви, як і я, час від часу маєте проблеми з терпінням, – будь то по відношенню до самого себе, до членів сім’ї або до обставин, – ось кілька цитат, які допоможуть вам пам’ятати про важливість розвитку терпіння.

Ніл А. Максвелл

уміння чекати

«Терпіння – це не байдужість. Насправді, це вияв великої турботи, але в той же час, бажання підкоритися Господу і тому, що в Писаннях називається “по деякім часі”. Терпіння дуже тісно пов’язане з вірою в Небесного Батька. Дійсно, коли ми надто нетерпеливі, то пропонуємо те, що, на нашу думку, є найліпшим – ліпше, ніж пропонує Бог. Або принаймні ми стверджуємо, що наш розклад є кращим за Його.»

Дітер Ф. Ухтдорф

бути трепеливим

«Терпеливість – це процес вдосконалення. Сам Спаситель сказав, що терпеливістю вашою душі свої ви здобудет. Або, як написано в іншому перекладі з грецької, у своїй терпеливості ви опановуєте свої душі. Терпеливість означає перебувати у вірі, знаючи, що іноді саме під час очікування, а не отримування, відбувається наше зростання. Це було вірним за часів Спасителя. Це є вірним також і в наш час, оскільки нам заповідано в ці останні дні продовжувати з терпінням, доки нас не буде вдосконалено» (Продовжуйте з терпінням).

Марвін Дж. Ештон

мати терпіння

«Майте більше терпіння по відношенню до самих себе – намагайтеся краще себе зрозуміти. Я б хотів закликати до розуміння, що наша роль полягає не в самоосуді. Мені подобається думати, коли нас навчають «не судіть, щоб і вас не судили», що це безпосередньо стосується нас і наших відносин з самими собою. Ми не повинні засуджувати самих себе. Ми повинні вчитися терпінню: терпінню вірити в себе, терпінню мотивувати себе, терпінню вірити в те, що з Богом я можу це зробити. Коли це необхідно, спирайтеся на істину: «Я – дитя Бога». Разом з Богом, і з терпінням з мого боку, ми можемо це зробити. Хочу нагадати, що нам не потрібно турбуватися про терпіння Бога, тому що Він уособлює терпіння, незалежно від того, де ми були, що ми зробили або що ми, до цього моменту, дозволили собі про себе думати.»

Джозеф Б. Віртлін

чекати

«Деякий ступінь нетерпіння може бути корисним для стимулювання та мотивації нас до дій. Однак я вважаю, що відсутність терпіння є основною причиною труднощів і нещасть в сучасному світі. Занадто часто ми буваємо нетерплячими по відношенню до самих себе, до членів нашої родини і до друзів, і навіть до Господа. Ми, схоже, вимагаємо того, що хочемо зараз, незалежно від того, чи заробили ми це, чи корисно це для нас або чи правильно це… Можливо, в наші дні тренувати терпіння складніше, але набагато важливіше, ніж коли-небудь у попередні часи.»

Роберт С. Оукс

очікувати

«Недавно я був на похороні одного свого давнього друга. Його син розповів чудову історію про батькове терпіння. Коли цей син був ще підлітком, його батько торгував мотоциклами. Одного дня вони отримали партію блискучих нових мотоциклів і всіх їх виставили в ряд у магазині. Хлопець зробив те, що захотів би зробити будь-хто з хлопців – він заліз на найближчий мотоцикл. Він навіть завів його. Потім, вважаючи, що вдовольнив своє бажання, він зіскочив з мотоцикла. Та, на жаль, не розрахував і звалив перший мотоцикл. Після цього, за принципом доміно, попадали усі мотоцикли, один за одним. Його батько, почувши той гуркіт, виглянув з місця, де працював. Стиха посміхаючись, він сказав: “Що ж, синку, нам треба один з них добре відремонтувати та продати, і ми зможемо заплатити за решту їх”.

Відповідь мого друга – це втілення батьківського терпіння» (Сила терпіння).

Елейн Л. Джек

самоконтроль

«Терпіння як щастя. Це не те, що ви записуєте в список справ, які потрібно зробити, як наприклад «випрати білизну». Це трапляється, коли ми робимо інші речі.

Терпіння можна втратити або знайти де завгодно: під час зупинки на червоне світло світлофора, в натовпі, в довгих чергах за обідом, в бібліотеці, коли хтось не зміг повернути потрібну вам книгу, коли проблеми сусідів по кімнаті стають вашими проблемами, коли ви не можете розібратися з проблемою в обчисленнях, хоча ви так старалися. Це щоденний перелік справ на роботі, які вимагають терпіння. Терпіння потрібне, щоб поїхати на місію і молитися про когось, хто був би готовий почути ваше послання. Просто почути. Потрібне терпіння, щоб ходити на домашнє вчителювання, або щоб доглядати за літніми батьками або братом або сестрою-інвалідом. Потрібне терпіння, щоб розпізнати всі свої помилки і виправити їх, і потрібне терпіння, щоб навчитися робити щось хороше. Багато люди відчувають дефіцит терпіння в своєму житті, і його так не вистачає в житті кожного з нас.»

Роберт Д. Хейлз

брак часу

«Надто часто ми молимося про те, щоб мати терпіння, але хочемо цього прямо зараз! Юнаком Президент Девід О. Мак-Кей молився про отримання свідчення щодо істинності євангелії. І це свідчення, зрештою, прийшло через багато років, коли він служив на місії в Шотландії. Пізніше він написав: ‘Для мене то було запевненням, що на щиру молитву відповідь приходить ‘десь, колись’» (Покладатись на Господа: Нехай станеться воля Твоя).

Томас С. Монсон

скорбота

«Коли приходить хвороба із болем, який її супроводжує, нам необхідне терпіння. Якщо вже єдиній досконалій людині з тих, хто коли-небудь жив на землі, – так, Йому, Ісусу з Назарету, – судилося перенести великі страждання, то як можемо ми, куди менш досконалі, сподіватися, що будемо позбавлені цих випробувань?»

Які ваші улюблені цитати про терпіння?

Ця стаття була написана англійською мовою Бріттані Борчерт та опублікована на сайті thirdhour.org. переклад Людмили Данієл.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.

Pin It on Pinterest