зосередитись на спасителі

Сестра Венді В. Нельсон, уривок з книги «Небеса відкриті»

Вже багато років мені подобається порада, записана в посланні до Євреїв 12:1-2. Вона починається словами: «Скиньмо всякий тягар…» Я пам’ятаю перший день, коли Писання заговорили зі мною. Я була на канікулах з друзями, але сиділа одна на столі для пікніка біля пляжу. У той день мене обтяжувала безліч речей. А що обтяжує вас?

Автор продовжує: «…та гріх, що обплутує нас…». Який гріх – бездіяльність або дія – продовжує руйнувати ваше життя? Який гріх – бездіяльність або дія – заважає вам стати жінкою або чоловіком Бога, істинним учнем Ісуса Христа, яким ви були народжені?

Запросивши нас залишити все, що обтяжує нас, а також кожен гріх, автор далі розповідає нам, як це зробити: «Дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста».

Знову ж таки, це єдине рішення всіх проблем в нашому житті. Ці досконалі ліки від усіх хвороб настільки ефективні, що Спаситель каже нам, що, поки ми пам’ятаємо Його, поки дивимося на Нього і пам’ятаємо, що Він зробив для нас, у нас не буде причин сумніватися або боятися. Ісус Христос каже: «Звертайтеся до Мене в кожній думці; не вагайтеся, не бійтеся» (Учення і Завіти 6:36).

Якщо ми дійсно зосереджуємося на Спасителі, якщо ми дійсно пам’ятаємо Його і Його нескінченну Спокуту, якщо день за днем ​​ми думаємо про Нього все більше й більше, небеса відкриються. Наші страхи і сумніви зменшаться. Деякі навіть зникнуть! Нас будуть вести. Ми будемо знати, що робити, крок за кроком. Ми знатимемо, як використовувати доступну нам силу, тому що Спаситель викупив нас. Ми знатимемо, як отримати доступ до Його сили, яка очищає, зцілює, викупляє, зміцнює. І ми пізнаємо свободу бути справжніми собою, коли ми звільнимося від ярма світу і замість цього запряжемося до роботи Спасителя.

Питання: Як ми можемо старанно, послідовно, щоденно прагнути відчувати силу Ісуса Христа кожен день нашого життя?

  • Ми можемо вивчати істини про Спасителя і Його Спокуту, які раніше не вивчали. Іноді це може означати читання великих уривків Писань, але іноді це може означати роздуми над деякими віршами протягом декількох годин, днів або навіть тижнів. Небеса відкрилися для Президента Джозефа Ф. Сміта 3 жовтня 1918 року, коли він «сидів у своїй кімнаті, розмірковуючи над писаннями; і замислившись над великою спокутною жертвою, що її було принесено Сином Бога заради викуплення світу» (Учення і Завіти 138:1-2). Небеса можуть відкритися і для нас, якщо ми дотримуватимемося тієї ж самої моделі. Як пояснив Президент Сміт, «очі мого розуміння було відкрито, і Дух Господа зійшов на мене» (в.11). Так само очі нашого розуміння можуть бути відкриті, і Дух Господа може зійти на нас, знову ж таки, якщо ми робимо те, що зробив Президент Сміт: коли ми розмірковуємо над Писаннями і коли ми розмірковуємо про Спокуту Ісуса Христа. І тоді те, що з нами станеться, буде саме тим, що, як знає Господь, ми готові пережити.
  • Ми можемо поститися таким чином, щоб отримати ті благословень, про які говорив Ісая, коли писав від імені Месії: «Чи ж ось не той піст, що Я вибрав його: розв’язати кайдани безбожності, пута ярма розв’язати й пустити на волю утиснених, і всяке ярмо розірвати»(Ісая 58:6). Могли б ви або хтось, кого ви любите, бути благословенні ослабленням кайданів безбожності або зняттям важкого тягаря? Чи є хтось, кого ви любите або ж ви самі, хто відчуває себе утисненим і прагне волі, хто відчуває себе скутим ярмом, яке зараз є на ньому або на ній? Піст, справжній піст, за образом, якому вчив Господь, може відкрити небеса і принести кожне з цих благословень у ваше життя або життя тих, кого ви любите.
  • Ми можемо молитися, щоб більше думати про Спасителя. Ми можемо молитися і вчитися думати про Нього в усьому, що ми робимо.
  • Ми можемо жертвувати часом для Господа через поклоніння і служіння в храмі, а також знаходячи інформацію, яка дозволить тим, хто зараз живе по той бік завіси, отримати храмові благословення. Тепер вони не з чуток знають про необхідність і вічну дієвість укладення завітів з Богом і отримання необхідних обрядів. Не дивно, що вони нас закликають працювати інтенсивніше.

Завдяки цим й іншим досвідам ми можемо вшановувати Спокуту Ісуса Христа кожногодня. Ця найважливіша подія в історії цього світу – або будь-якого іншого світу – стане найбільшою реальністю нашого життя, і небеса відкриються для нас більше, ніж будь-коли раніше!

Ця стаття була написана WendyW. Nelson та опублікована на ldsliving.com під назвою «SisterNelson’s 4 waystofocusontheSavioreveryday»

Українська © 2020 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2020 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]