Водне хрещення та членство в Церкві

Christ 49

Мормони вірять, що водне хрещення є обов’язковим таїнством для спасіння та подальшого піднесення. Хрещення відбувається шляхом повного занурення тіла людини у воду, що є образом смерті й поховання грішної людини та її подальшого переродження, під час того, як людину піднімають з під води. Водним хрещенням, наче змиваються всі гріхи людини, та відкривається можливість отримати дар Святого Духа, який передається гідним носієм священства через рукопокладення. Прийняття цих таїнств є обов’язковою умовою для того, щоб стати членом Церкви. Важливо зазначити, що мормони переконані у тому, що проводити ці таїнства може лише та людина, яка отримала повноваження та владу на це від Бога, тобто людина, яка має ключі священства.

Не менш важливим є те, що на відміну від інших християнських конфесій, у мормонській церкві мають можливість приймати водне хрещення особи, які досягли восьми років. Згідно одкровень, дитина стає спроможною відрізнити добро від зла, а також в повній мірі усвідомити процес каяття саме у цьому віці. Ті ж, хто не здатні розрізняти добро і зло з якихось причин, наприклад люди з розумовими відхиленнями, чи діти, які померли до досягнення восьми років, очищені через Спокуту Христа і не несуть відповідальності за свої вчинки. Члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів сприймають хрещення, як заповіт з Богом. Приймаючи хрещення, людина дає обіцянку слідувати законам Євангелії Христа, зокрема, взяти на себе Його ім’я, пам’ятати Його і дотримуватись Його заповідей. Господь, в Свою чергу, обіцяє благословити тих, хто вірно виконує обіцянку, і дати їм дар Святого Духа, який постійно буде направляти та захищати їх. Щотижня мормони оновлюють свої заповіти з Богом, приймаючи причастя. Про важливість водного хрещення та про спосіб, яким необхідно його здійснювати, нагадав Сам Спаситель. Не зважаючи на те, що Він був повністю безгрішною людиною, Він все ж виконав Волю Свого Батька, та прийняв хрещення від рук Іоанна.

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest