Відношення до труднощів

People 129

Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (також відомої як мормонська Церква) вчить, що земне життя –  це щось набагато більше, ніж просто час від народження і до смерті фізичного тіла. Земне життя є важливою частиною Божого плану для Його дітей. Згідно з ученнями мормонів, до свого земного народження ми жили як духи з нашим Небесним Батьком.  У нас була можливість рости поруч з Ним. Небесний Батько знав, що для того, щоб ми досягли найбільшого особистого прогресу, нам необхідно буде отримавши фізичні тіла, навчитися вибирати між добром і злом і набути власного досвіду.

Згідно з Планом спасіння, або Планом щастя, ми повинні були народитися в цьому  життя і жити по своїй вірі. Небесний Батько передбачив, що ми будемо робити помилки, і тому Він послав Ісуса Христа, щоб Той став нашим Спасителем і прикладом для наслідування. Спокута Ісуса Христа відкрила нам можливість каятись у своїх гріха та отримувати прощення за для того, щоб ми могли повернутися до Небесного Батька після земного життя.

Не всім духам сподобався цей План. Ще один план був запропонований Люцифером. Його план суперечив волі Бога, оскільки він  відкидав свободу вибору людини і хотів взяти собі всю славу Бога. Люцифер і його послідовники були скинуті з небес, і їм було відмовлено в можливості отримати фізичні тіла. Всі, хто вже народився або ще народяться на землі, прийняли план Небесного Отця у своєму духовному житті. Старійшина Ленс Б. Вікман описав смертне життя як «випробувальне поле, пробний стан, час, призначений для ходіння у вірі, час, щоб підготуватися до зустрічі з Богом».

Будь-які проблеми у нашому житті, є частиною нашого навчання та вдосконалення, саме вирішуючи проблеми та складні життєві труднощі, ми отримуємо новий досвід та знання – зростаємо у духовному плані. Нам у цьому зростанні допомагає сам Небесний Батько.