Якщо ви хочете дізнатися більше про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, отримати безкоштовну копію Книги Мормона (онлайн-версія є тут), або ви маєте будь-які питання, будь ласка, не соромтеся заповнити і відіслати контактну форму, що наведена нижче, або ж поспілкуйтесь з нами на сторінці у Facebook.

Запитання та пропозиції

5 + 7 =

ПРО FAITH.IN.UA

Сайт Faith.in.ua прагне надавати вірну та надихаючу інформацію про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Він не є офіційним сайтом Церкви і не обов’язково відображає позицію Церкви. Управління веб-сайтом здійснюється звичайними членами Церкви, які хочуть поділитися з іншими добротою відновленої євангелії Ісуса Христа. Faith.in.ua приєднується до інших у наслідуванні настанові старійшини Девіда А. Беднара з кворуму Дванадцятьох:

«Я закликаю вас очистити землю через послання, сповнені істини та праведності – послання, які є щирими, повчальними і гідними похвали – і буквально очистити землю, неначе потопом».

Ви також можете відвідати офіційний місцевий веб-сайт Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів в Україні: https://www.церкваісусахриста.org/