Останній розподіл часів

Песочные часы

Мормони вірять, що дні в які ми зараз живимо, – є останнім проміжком часу – урядженням або іншими словами розподілом часу до Другого пришестя Ісуса Христа, та називають цей час «розподілом повноти [виповнення] часів», або «розподілом повноти Євангелії».

Розподіли Євангелії – це певний проміжок часу, протягом якого у Господа є принаймні один уповноважений слуга на Землі, який володіє ключами Святого священства, і який має повні повноваження «донести» Євангелію до людства.  У кожному розподілі, що були раніше, люди відкидали Євангелію і, як наслідок, занурювалися в відступництво, розпусту і темряву. У кожному розподілі була знову явлена справжня природа Бога Батька, Сина і Святого Духа. Були знову явлені основоположні принципи і таїнства, і була підкреслена їх важливість, а також важливість дотримання навчань Євангелія. За часів Старого Заповіту керівниками розподілів були Адам, Єнох, Ной, Авраам, Мойсей. Пізніше, коли Ісус Христос прийшов на Землю, Він відкрив ще один розподіл. Після Нього – в  останні  дні, Господь закликав пророка Джозефа Сміта, щоб сповістити те, що нині відоме як «розподіл повноти часів». Для цих часів характерним:

  • Це період, протягом якого всі принципи Євангелії будуть викладатися і здійснюватися у своїй повноті. Першим пророком відновлення був Джозеф Сміт.
  • Всі таїнства істинної Євангелії були відновлені, включаючи знання про храмову роботу.
  • Цей розподіл необхідний, щоб підготуватися до Другого Пришестя Христа шляхом побудови Його Царства на Землі.
  • Це час збирання – чисті серцем звернуться до Євангелія Христа
  • Це час, щоб передати ключі священства усіх розподілів Христу, щоб сповістити настання Тисячоліття.

Даний розподіл не закінчиться так, як закінчувалися попередні,–  у відступництві і втраті Євангелії; воно буде завершено Другим пришестям Господа Ісуса Христа і Його тисячолітнім правлінням, як це було передбачено в усі розподіли від початку світу.

Перегляньте відео повязане з темою:

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest