Слово мудрості

Слово Мудрості передбачає вживання овочів та фруктів

У повсякденному житті мормони дотримуються так званого Слова Мудрості. Слово Мудрості – це закон, який Господь відкрив Джозефу Сміту у 1833 році, зміст якого на пряму стосується нашого фізичного та духовного стану здоров’я, оскільки вони між собою дуже тісно пов’язані.  За цим Законом члени Церкви повинні утримуватись від вживання таких продуктів: чай та кава, алкоголь, тютюн, наркотики (навіть у формі зловживання медичними препаратами, які відпускаються за рецептом).

Також Закон пояснює основні положення здорового харчування, які в наш час є визнаними багатьма спеціалістами з дієтології. Взагалі, мормони намагаються вести здоровий спосіб життя, займатись спортом та слідкувати за своїм фізичним станом, оскільки вважають наше тіло храмом для Святого Духа і цінним подарунком від Бога.

За дотримання цього закону, Господь обіцяє рясні духовні та фізичні благословіння.

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest