Уложення віри

Зображення мормонського Пророка Джозефа Сміта

У 1842 році Джозефом Смітом було складено 13 Уложень віри, які узагальнено та доступною мовою пояснювали у що саме вірять члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

13 Уложень віри:

 1. Ми віримо в Бога, Вічного Батька, і в Його Сина Ісуса Христа, і в Святого Духа.
 2. Ми віримо, що людей буде покарано за їхні власні гріхи, а не за Адамову провину.
 3. Ми віримо, що завдяки спокуті Христа все людство може бути спасенним через послушність законам і обрядам Євангелії.
 4. Ми віримо, що основними принципами і обрядами Євангелії є: перше – віра в Господа Ісуса Христа; друге – покаяння; третє – хрещення зануренням для відпущення гріхів; четверте – рукопокладення для надання дару Святого Духа.
 5. Ми віримо, що чоловік мусить бути покликаний Богом через пророцтво й рукопокладення тих, хто має повноваження, щоб проповідувати Євангелію і виконувати її обряди.
 6. Ми віримо в той самий устрій, що був у первинній Церкві, а саме: в апостолів, пророків, пасторів, учителів, євангелістів і так далі.
 7. Ми віримо в дар мов, пророцтва, одкровення, видінь, зцілення, тлумачення мов і так далі.
 8. Ми віримо, що Біблія – це слово Боже настільки, наскільки правильно її перекладено; ми також віримо, що Книга Мормона – це слово Боже.
 9. Ми віримо всьому, що Бог відкрив, усьому, що Він відкриває тепер, і ми віримо, що Він відкриє ще багато великого і важливого стосовно Царства Божого.
 10. Ми віримо в дійсне збирання Ізраїля і відновлення Десяти колін; що Сіон (Новий Єрусалим) буде побудовано на Американському континенті; що Христос буде особисто царювати на Землі, і що Землю буде відновлено, і вона одержить свою райську славу.
 11. Ми залишаємо за собою право вклонятися Всемогутньому Богові так, як нам каже власна совість, і визнаємо за всіма людьми те саме право: нехай вони вклоняються як, де і чому вони хочуть.
 12. Ми віримо в підлеглість монархам, президентам, правителям і урядовцям, дотримуючись закону, шануючи і підтримуючи його.
 13. Ми віримо, що повинні бути чесними, вірними, цнотливими, доброзичливими, чеснотними і творити добро всім людям; справді, ми можемо сказати, що слідуємо настановленню апостола Павла: ми віруємо в усе, сподіваємося всього; ми багато чого перетерпіли і сподіваємося, що зможемо перетерпіти все. Якщо є щось чеснотне, чудове, славнозвісне, гідне похвали—ми прагнемо цього.
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest