Храми мормонів

Salt_Lake_TempleМормони мають особливе відношення до своїх храмів. На відміну від храмів інших християнських конфесій, вони будують їх не для проведення щотижневих недільних служінь та літургій, а для того, щоб проводити в них певні релігійні обряди,–  так звані таїнства, наприклад обряди за членів сім’ї, що померли, не маючи можливості дізнатись про Євангелію, або ж проведення таїнства укладання шлюбу на вічність. Також мормони в храмах удосконалюють свої знання про План щастя та інші важливі вчення, тому будь-який з 130 існуючих храмів, займає центральне місце в житті громади де він побудований.

Не кожен член Церкви має можливість прийти в храм, оскільки це є, дійсно, святим місцем, тобто Домом Божим, і потрапити туди можуть тільки гідні цього віруючі, проте усі бажаючі можуть помилуватися чарівним ландшафтом храмової території, або ж відвідати храм у дні відкритих дверей, які проводяться до освячення храму.

Дізнатись детальніше про храми мормонів ви можете переглянувши коротке відео нижче.

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest