Чим відрізняються?

вірування мормонів відрізняються

Члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів – є християнами, але вони мають певні відмінності від вірувань інших християнських деномінацій. Чим саме вони відрізняються? Нижче ми зібрали теми, які зможуть допомогти у розумінні цього питання: МісіонериБудівництво храмівВодне хрещення та членство в ЦерквіМісцеве керівництво та церковні служителіХрещення за померлихОрганізаційна структура.

Також Ви можете подивитись коротке відео про унікальні вірування мормонів, які вирізняють їх на тлі інших християнських церков:

На нашому сайті зібрана велика кількість статей, які більш детально пояснюють, чим саме вірування мормонів відрізняються від інших християн:  як та де проходять служіння, що необхідно знати про історію та майбутній розвиток Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, як стати членом Церкви СОД, та багато іншого.

Якщо ж у Вас все ж таки залишилися питання,  напишіть нам, натиснувши кнопку «У мене є питання». Ми завжди раді Вашим листам! 🙂

 

 

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest