Хто такі мормони?

фото, яке показує хто такі мормони

Хто такі мормони?

Мормонами найчастіше називають членів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, за аналогією з назвою Книги Мормона, яку вони визнають Священним Писанням. Раніше ця назва носила негативне забарвлення, але зараз є однією з найбільш розповсюдженіших, що вказують на приналежність людини до певних релігійних вірувань.

З часів заснування Церкви в 1830 році щодо неї з’явилося багато різноманітних помилкових стереотипів, страшилок, та просто відвертих наклепів. Гадаємо, що це в першу чергу пов’язано з незмінною та чіткою позицією членів Церкви у політичному та суспільному житті в тих країнах, де вони проживають. Мормонам притаманні слухняність закону та патріотизм, вони вірять в свободу волі, та вважають, що право вільно обирати є частиною Божого плану щастя для Його дітей.

Чому дехто називає мормонів сектою?

Так склалося, що люди завжди з пересторогою відносяться до всього, що є для них не знайомим, і, як наслідок, не зрозумілим, що само по собі є нормально… Багато хто в сучасному суспільстві вважає себе зразковими християнами, навіть не зважаючи на те, що вони відвідують церкву двічі на рік – на Різдво та Пасху, а всіх інших, хто має погляди відмінні від звичних для них, – сектантами та диваками. Цей зв’язок між відмінністю поглядів і приналежності до сектантства є помилковим. Те, що певні вірування членів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів різняться з віруваннями православними або католицькими, ще не робить їх автоматично сектою або релігією, яка не відноситься до християнства. Головним мірилом приналежності до християнства є віра в Ісуса Христа, як Сина Божого та нашого Спасителя, який приніс себе в жертву і спокутав всі наші гріхи.

Факти, які допоможуть скласти власну точку зору щодо Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів:

Рік заснування: 1830 рік

Кількість членів церкви з усього світу: понад 15 372 000 чоловік

Кількість приходів/філій по всьому світу: понад 29 600 філій/приходів

Кількість побудованих храмів по всьому світу: 148 храмів

Мови на які перекладено церковні матеріали: 188 мов

Ви можете більше дізнатись про те, хто такі моромни та що таке моромнізм, переглянувши відео нижче.

Ці статті допоможуть краще зрозуміти вірування мормонів: