Хто такі мормони?

фото, яке показує хто такі мормони

Хто такі мормони?

Мормонами найчастіше називають членів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, за аналогією з назвою Книги Мормона, яку вони визнають Священним Писанням. Раніше ця назва носила негативне забарвлення, але зараз є однією з найбільш розповсюдженіших, що вказують на приналежність людини до певних релігійних вірувань.

З часів заснування Церкви в 1830 році щодо неї з’явилося багато різноманітних помилкових стереотипів, страшилок, та просто відвертих наклепів. Гадаємо, що це в першу чергу пов’язано з незмінною та чіткою позицією членів Церкви у політичному та суспільному житті в тих країнах, де вони проживають. Мормонам притаманні слухняність закону та патріотизм, вони вірять в свободу волі, та вважають, що право вільно обирати є частиною Божого плану щастя для Його дітей.

Чому дехто називає мормонів сектою?

Так склалося, що люди завжди з пересторогою відносяться до всього, що є для них не знайомим, і, як наслідок, не зрозумілим, що само по собі є нормально… Багато хто в сучасному суспільстві вважає себе зразковими християнами, навіть не зважаючи на те, що вони відвідують церкву двічі на рік – на Різдво та Пасху, а всіх інших, хто має погляди відмінні від звичних для них, – сектантами та диваками. Цей зв’язок між відмінністю поглядів і приналежності до сектантства є помилковим. Те, що певні вірування членів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів різняться з віруваннями православними або католицькими, ще не робить їх автоматично сектою або релігією, яка не відноситься до християнства. Головним мірилом приналежності до християнства є віра в Ісуса Христа, як Сина Божого та нашого Спасителя, який приніс себе в жертву і спокутав всі наші гріхи.

Факти, які допоможуть скласти власну точку зору щодо Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів:

Рік заснування: 1830 рік

Кількість членів церкви з усього світу: понад 15 372 000 чоловік

Кількість приходів/філій по всьому світу: понад 29 600 філій/приходів

Кількість побудованих храмів по всьому світу: 148 храмів

Мови на які перекладено церковні матеріали: 188 мов

Ви можете більше дізнатись про те, хто такі моромни та що таке моромнізм, переглянувши відео нижче.

Ці статті допоможуть краще зрозуміти вірування мормонів:

Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest