Стівен Шарп Нельсон грає на віолончелі позуючи для фото. Нельсон використовує свою музику, щоб бути кращим членом церкви-місіонером. (Стівен Шарп Нельсон)

Стівен Шарп Нельсон грає на віолончелі позуючи для фото. Нельсон використовує свою музику, щоб бути кращим членом церкви-місіонером. (Стівен Шарп Нельсон)

Перевірка звука, концерти, зустрічі, намагання поспати у гастрольному автобусі і знов все з початку. Стівен Шарп Нельсон і решта учасників “The Piano Guys” подорожують різними часовими поясами по всьому світу, іноді до 10 днів без зупинок, щоб ділитися своїми талантами і надихати людей своєю музикою.

Довгі ночі далеко від дому, багато годин, проведених в студії звукозапису, і час, витрачений на написання музики, – все це не заради слави і багатства, вважає Нельсон. За його словами, мова йде про “надання людям можливості встановити зв’язок з Богом і відчути Дух.”

Нельсон каже, що це його реакція на заклик бути місіонером Христа в усьому і всюди: від яскравих вогнів сцени, до координування зустрічей з місцевими місіонерами.

“Він місіонер в нашому приході, але він також і місіонер світу.” – говорить Даг Тодд, помічник лідера місіонерської роботи в приході Нельсона.

Становлення “The Cello Guy”

Стівен Шарп Нельсон грає на віолончелі

Нельсон грає на віолончелі на відкритому повітрі, позуючи для іншого фото. (Стівен Шарп Нельсон)

Нельсон, також відомий як “The Cello Guy”, – всесвітньо відомий музикант, який є учасником сенсації Ютюбу “The Piano Guys”. Він зізнається, що коли був дитиною, він хотів бути відомим, тому що йому подобалось розважати людей.

Нельсон говорить, що слава – це не те, що робить його щасливим. Він говорить, що знаходить справжню радість в Євангелії. На думку Нельсона, бути святим останніх днів в цьому світі не легка річ. Він завдячує своїй сім’ї і Євангелії за можливість мати Духа своїм постійним напарником.

“Це благословення для мене, що Небесний Батько не дозволив, щоб це сталося раніше в моєму житті, тому що, якби я не стояв міцно на ногах, я б не втримався.” – зауважує Нельсон.

“The Piano Guys” з’явились завдяки одній маленькій спробі вивести на ринок музичний магазин в маленькому містечку Сент-Джордж з допомогою відео на каналі YouTube, який мав 4,5 мільйона прихильників по всьому світу. Нельсон говорить, що створення “The Piano Guys” було повністю в руках Божих, а не простою випадковістю.

“Найкраще, що є вірі в Бога, це те, що ви перестаєте вірити в збіги.” – зазначає Нельсон. “Коли ви перестаєте вірити в збіги, ви стаєте вільними. Ви вільні вірити, що життя має мету, і мета є в усьому, що ви робите”.

Місіонер світу

Віолончеліст зауважує, що вони отримують дуже велику кількість листів від шанувальників, тому він молиться, щоб дізнатися, на які електронні листи відповідати. Він каже, що він відчув сильне спонукання відповісти жінці з Німеччини на ім’я Сильвія Нассауер в липні минулого року.Нельсон каже що, “The Piano Guys” намагаються використовувати свою популярність як позитивний і дієвий спосіб ділитися Євангелією з іншими людьми. Він говорить, що світ є їхнім місіонерським поприщем, і вони ставляться до цього покликання з великою серйозністю. Нельсон додає, що група молиться перед кожним концертом, записом, відео зйомкою або навіть при прийнятті рішення, яку пісню написати, щоб мати підтримку Святого Духа. Нельсон говорить, що він також дарує комусь хоч один примірник Книги Мормона майже в кожному зі своїх турів.

Нельсон попросив місіонерів відвідати Нассауер після кількох електронних листів, якими вони обмінялись, щоб вона могла отримати відповіді на більшість зі своїх запитань. Літня пара місіонерів, яких попросили це зробити, дали їй Книгу Мормона, яка змінила все. Нельсон пояснює її навернення силою Книги Мормона.

Захоплююча частина цієї історії полягає в тому, що це не я навернув її. Це була не моя музика, це не місіонери,” – сказав Нельсон, – “це сталося, коли вона читала Книгу Мормона. А для мене це свідчення реальності істинності цієї книги”.

Нельсон грає на віолончелі

Нельсон грає на віолончелі під час служби хрещення Мета Яновськи (Мет Яновськи )

Нассауер була хрещена 27 лютого 2016 року, і це сталося завдяки Богу з допомогою Нельсона.

“Я абсолютна незнайомка, яка живе за сотні миль. Він (Нельсон) зайнята людина зі своїми власними проблемами і сімейними обов’язками,” – говорить Нассауер. “Якби не він, я б ніколи не зустріла місіонерів і не відвідала б церкву в Вісбадені, і я б не була там, де я зараз: готова до свого хрещення і життя з моїм Господом, Ісусом Христом.”

Інший новонавернений, натхненний “The Piano Guys”, Мет Яновськи, 22-річний студент-музикант з Пенсільванії. Яновськи пояснює своє навернення тим, що неодноразово відчував вплив Святого Духа.

Після того, як хлопці переконали Яновськи переїхати навчатися в Юту, вони запросили його виступити в шоу. Одного разу він навіть відвідав одного з них на домашньому сімейному вечорі. Ці стосунки переросли в міцну дружбу і Яновськи почав ставити питання.

“Кожного разу, коли я спілкуюся з Стівом або Алом, мені здавалося, що я знаю їх все своє життя.” – говорить Яновськи. “Кожного разу, коли я не був упевнений в чомусь, я телефонував їм, і вони допомогли.”

Нельсон, Маршалл Макдональд і Лидсей Стерлінг відвідали і виступили на службі хрищення Яновськи минулого року в Оремі.

Місіонер сцени

Місіонерська робота не закінчується, коли Нельсон повертається додому з роботи. Його було покликано керівником місії приходу в його приході в Солт-Лейк-Сіті в липні минулого року.

“Мені подобається, що Господь робить тих, кого Він покликає, здатними виконувати цю роботу.” – каже Нельсон. “Я сказав, що я не часто буваю в місті, але я готовий присвятити цьому всього себе. И я знав, що Господь якимось чино зробить це можливим.”

Він говорить, що намагається ділитися своїм місіонерським ентузіазм в своєму власному домі. Нельсон і його дружина, Джулі Нельсон, батьки чотирьох дітей, і вони навчають своїх дітей тому, що місіонерська робота має бути пріоритетом.

“Найкращий спосіб навчити – це показувати їм приклад і просто робити це,” – каже Джулі.

Нельсон погоджується зі своєю дружиною стосовно того, що треба бути прикладом для тих, хто навколо нас.

“Якщо вони бачать мою любов до Книги Мормона, вчень Євангелії або моє щире ставлення до місіонерської роботи, вони підхоплять це.” – говорить Нельсон.

Нельсон також дав пораду стосовно місіонерської роботи спеціально для студентів УБЯ.

“Частіше за все вам доведеться переконувати тих, хто вже знає про Книгу Мормона і про її цінність” – каже Нельсон. “Замість того, щоб намагатися знайти когось, хто не знає, що це таке, знайдіть тих, хто не цінує її. Принесіть своє свідчення про Книгу Мормона, коли буде влучний для цього момент”.

Стаття була написана Медісон Макбрайд і опублікована англійською мовою на universe.byu.edu. Переклад Шепелєвої Людмили.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.