Люди на роботі

Для того, щоб керувати робітниками і розвивати свій бізнес, ви маєте навчитись довіряти іншим.

Довіра може бути дуже крихкою. Потрібно дуже багато часу, щоб завоювати її, і, іноді, лише доля секунди – щоб зруйнувати. Самоконтроль має велике значення для підтримки довіри на робочому місці. Втрата терпіння – або ще гірше, гнів – можуть коштувати вам років довіри у робочих відносинах. На жаль, часто саме такою є людська природа – судити про людей виходячи з найгіршого, тому, коли ви відчуваєте, що ваш гнів зростає, просто відійдіть у бік і опануйте себе.

Чому ми гніваємось?

Ми зазвичай гніваємось, тому що вважаємо, що ситуація несправедлива по відношенню до нас, ми вважаємо, що співробітники не цінують те, що ми робимо для них, або нам здається, що вони не прислухаються до нас. Намагайтеся усвідомлювати це, коли ви опиняєтесь в одній з таких ситуацій, і просто відходити у бік. Ви можете висловити свої почуття безпосередньо вашому співробітнику наодинці, але ніколи не робіть це в присутності інших людей. Почніть, сказавши щось на кшталт: “Мені дуже подобається працювати з вами. Я думаю, що ми обидва хочемо добре працювати; проте, мені іноді здається, що ви не завжди докладаєте достатньо зусиль для цього. Можливо я щось не те зробив?” Будьте чесними і готовими визнати будь-які помилки, які ви могли зробити. Пам’ятайте: найважливішє в цій ситуації – відносини.

Далі наведені деякі речі, які ви можете робити, щоб бути кращим керівником, і допомагати іншим мати довіру до вас:

як побудувати довірі сточунки на роботі

Потрібен певний час, щоб усі ці речі увійшли в звичку. Деякі буде набути легко, деякі – ні. Також іноді будуть потрібні незначні особисті зміни – не разючі зміни (наприклад, перетворитися з інтроверта на екстраверта) – але кожен може розвинути кращі навички міжособистісних стосунків, кращі навички спілкування і розвинути трохи більше терпіння.

люди в офісі

Певно найважливішим є збереження вічної перспективи нашого життя і довіра Богу. Ми можемо розглядати кожен день як можливість рости і вдосконалюватися. Ми можемо молитися, щоб знати, що ми повинні покращити, і з ким треба витратити трохи більше часу на наставництво, а потім витратити ще кілька хвилин, щоб почути відповідь Бога. Легію було не легко повести свою сім’ю в пустелю, або Нефію – побудувати корабель. Але вони обидва знали, що вони повинні були зробити, і вони покладали свою довіру на Бога і вірили в Нього усією своєю міццю і душею у виконанні своїх завдань. Ваші завдання можуть бути не настільки серйозними, як у Легія і Нефія, але ви можете прагнути застосовувати таку ж довіру і рішучість на роботі, вдома і у ваших церковних покликаннях. Якщо ви будете довіряти Богу і прагнути розвивати ці продуктивні звички, Він допоможе вам, і ваші керівники і ті, хто навколо вас будуть довіряти вам все більше і більше. І ваша робота, як і ваше життя, покращиться.

цитата

Ця стаття була вперше опублікована англійською мовою на www.lds.org. Переклад Людмили Шепелєвої.

 

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.

Pin It on Pinterest