дівчина дивиться у дзеркало

зображення з сайту lds.org

Моя історія цілком «звичайна». Підростаючи, я любила вчитися, але не була кращою ученицею в класі. Я не можу похвалитися тим, що була експертом хоч у чомусь. Я граю на піаніно, але моїх навичок достатньо лише щоб грати гімни з запинками. Мені подобається відвідувати художні музеї та дивитися на картини й скульптури великих майстрів, але моїх художніх талантів вистачає лише на малювання візерунків на сторінках блокнотів. Я навчилася шити придатні для носіння спідниці, але пошити костюм було вище моїх здібностей. Хоч я була благословенна хорошим здоров’ям і любила бігати в парку або плавати в озері, я ніколи не брала участь в жодних шкільних змаганнях. Мене ніколи не запрошували на бал, я не була президентом будь-якої шкільної організації, я не входила в популярні групи, і одна вельми приваблива подруга сказала мені, після того як якийсь час розглядала моє обличчя: «Що ж, ти ніколи не будеш красунею, але ти можеш бути симпатичною». Іншими словами, я завжди була посередністю.

Деякі з вас можуть мати відношення до такого роду досвіду, теж відчуваючи себе «просто посередністю». Ви відчували себе коли-небудь пересічними, можливо, навіть менше, ніж посередніми? Якщо ви людина – і особливо жінка – ви, напевно, переживали часи невпевності у собі і зневіри від того, що ви не в усьому така, якою хотіли б бути.

Але навіть у моїй «звичайності» Небесний Батько побачив цінність і допоміг мені почати розвивати дари і чесноти, які, як Він знає, допоможуть мені стати такою, якою Він мене задумав. Знайте, що ваш Небесний Батько забезпечить вас всім, що вам потрібно, щоб стати “над”-звичайною дочкою Бога. Чудо Його небесного промислу полягає в тому, що кожна окрема людина може бути яскравою завдяки своєму унікальному набору талантів і здібностей. На відміну від світу, в Його царстві немає п’єдесталу переможців, на якому є місце тільки для одного або двох. Кожна з Його дочок була навчена, підготовлена ​​та обдарована в передземному існуванні чудесним потенціалом, щоб стати царицею у целестіальному царстві.

Ви можете стати “над”-звичайною дочкою Бога

Чого ви хочете досягти у своєму житті? Які ваші цілі і прагнення? Якщо ваша довгострокова мета – увійти до целестіального царства, щоб вічно жити з нашими Небесними Батьками і дорогими нам членами сім’ї, то зосередження уваги виключно на цьому приведе вас далі, ніж ви можете собі уявити. Нам обіцяно: «Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його» (1 Коринтянам 2:9)

Ми знаємо, що Божа «робота і слава – здійснювати безсмертя» – яке було здійснено завдяки Спокуті і Воскресінню Спасителя – «і вічне життя людини» (Мойсей 1:39). Його мета для кожного з нас – повернутися в наш вічний дім, розвинувши таланти й дари, якими Він благословляє нас за нашу слухняність та завзятість під час цього смертного життя. Ми знаємо, що ми не змогли б зробити це самостійно, але за допомогою любові Небесного Батька та милості Спасителя, ми зможемо досягти всього, що потрібно для піднесення.

Ця думка підтримувала мене, коли мене покликали на цю посаду кілька тижнів тому. Знаючи, що в мене немає всієї мудрості і здатності виконати все, що потрібно, я, тим не менш, отримала спокій і силу від знання, що Бог «має всю мудрість, і всю силу, і на небесах, і на землі» (Мосія 4: 9), і якщо тільки ми спробуємо робити все, на що здатні, навіть якщо це буде недосконало, Господь буде «праворуч і ліворуч від нас» та «ангели підтримуватимуть» нас (УЗ 84:88). Все, чого Він вимагає, це «серце і небайдужий розум» ( УЗ 64:34), і якщо ми слухаємось Його заповідей, ми отримуємо силу виконати все, що потрібно в цьому житті, так само як і для того, щоб увійти в Його царство в житті прийдешньому. Вибір стати учнем Христа дає нам можливість мати більший, ніж можна було б очікувати, вплив на тих, хто нас оточує.

Кожен з нас має таку саму обіцянку і потенціал. Не має значення наше місце проживання, склад нашої сім’ї, розмір банківського рахунку, чи є ми експертом світового класу в якійсь області, або як довго ми є членами Церкви – кожен з нас може стати потужним впливом на благо. Бути чесними вдома і в суспільстві, використовувати ніжний голос і добрі слова з неслухняною дитиною або проблемним співробітником, демонструвати свої стандарти скромності в одязі, виходити зі своєї зони комфорту, щоб познайомитися з тими, хто живе поряд – є багато простих речей, які ми можемо робити, які спонукатимуть інших також піднятися на більш високий рівень.

Кожен з нас має таку саму обіцянку і потенціал – кожен з нас може стати потужним впливом на благо.

Моя історія звичайна. Ваша, можливо, теж. Але Бог дав кожному з нас дари, можливості і досвід, щоб допомогти нам стати надзвичайними.

Тож, що надзвичайне ви вирішили зробити? Виберіть щось, що відповідає доступному вам часу та ресурсам. «Не біжи швидше й не працюй більше, ніж маєш сили і засобів… але будь старанним» (УЗ 10:4). Незалежно від того, чи ви виконуєте «роботу спасіння» в основному вдома в цей час вашого життя, чи ваш вплив поширюється по всьому світу, або ви десь посередині, Господь задоволений вашими зусиллями, коли ви зосереджені на служінні дітям Божим і на вічній меті повернення до Нього в якості «нової і поліпшеної» версії вашого духовного «я». Президент Дітер Ф. Ухтдорф сформулював це коротко: «Піднесення – наша мета, учнівство – наша подорож».

Коли ми просуваємося вперед у цій подорожі учнівства, нехай кожен з нас вирішить досягти малими і простими засобами того, що благословить наші сім’ї та інших «надзвичайним» чином.

Ця стаття була написана англійською мовою Джиною Б. Бінгем та опублікована на сайті lds.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]