Духовна думка на вершині Говерли

Духовна думка на вершині Говерли. Фото: Юлія Карпенко

Більше 150 членів Церкви Ісуса Христа святих останніх днів з різних областей України і гостей з Вірменії віком 18-30 років брали участь у щорічній конференції для неодруженої молоді. Цього року конференція проходила з 2-го до 6-го серпня у самому серці Карпат – с. Поляниця, Івано-Франківської області на території ТК «Буковель».

Темою подібних конференцій Церкви по всьому світу цього разу обрано слова із Книги Мормона: «ПРОСУВАТИСЯ ВПЕРЕД з непохитною вірою в Ісуса Христа» (2Нефій  31:20). Протягом п’яти днів у молоді була можливість брати участь у різноманітних заходах, метою яких було зміцнення віри і бажання жити так, як того очікує Господь, а також знайомство та зміцнення дружніх стосунків один з одним.

Одна з учасниць, Еліна Околіт (м. Запоріжжя), поділилась своїми враженнями:

«Я завжди з нетерпінням чекаю на конференцію, бо це особливий час, коли в одному місці збирається багато молоді та відчувається сильний Дух! Це місце, де ми можемо знайомитися один з одним, навчатися та приймати важливі рішення. Саме на конференції багато хто вирішує поставити такі цілі, як служити в якості місіонера, розвивати певні риси, зміцнювати сім’ю, досліджувати сімейну історію, більше допомагати оточуючим. Особисто я після конференції ще більше хочу працювати над собою та робити не тільки своє життя краще, але й життя інших людей. Дуже сильно надихають приклади наших керівників, сімейних пар. Ми бачимо, якою має бути сім’я – вічною! А це найголовніше, бо все починається з сім’ї».

Ще одна учасниця, Катя Середа (м. Миколаїв), зауважила:

«Під час конференції я отримала важливі знання щодо відносин у сім’ї завдяки досвіду місіонерських пар. Також мала незабутній час з молоддю та особливо з моєю групою. Багато чому нас навчили наші лідери. Вони ділилися своїм безцінним життєвим досвідом.

Мені дуже сподобався семінар з Денисом Лободою, який по поличках розклав усе, що стосується сфери IT, що потрібно аби почати працювати в ній. Цінним досвідом з приводу того, як бути успішною людиною [9 правил прискореного зростання], з нами ділився Павло Богдан. У його виступі були цікаві практичні моменти, наприклад як потрібно відчувати час і як це впливає на наше життя, кар’єру. Ця конференція стала ніби ковтком свіжого повітря для мене! Після неї ти відчуваєш приплив енергії та готовність до нових перемог».

Корисним також був семінар з самозабезпечення, на якому розглядалися три аспекти: отримання освіти, покращення роботи, початок свого бізнесу. Обговорювались 12 кроків для досягнення матеріальної незалежності, серед яких віра в Ісуса Христа, розумне використання часу та грошей, прагнення отримати знання та освіту, сконцентрованість на меті тощо.

Цінні ідеї та віру в успіх молодь отримала під час семінару «Як почати свій бізнес», на якому можна було побачити на живих прикладах, що наполеглива праця та сміливі кроки вперед обов’язково ведуть до успіху, незалежно від того, яка економічна ситуація в країні і які ресурси ви маєте на самому початку.

Загалом на конференції намагались створити атмосферу, у якій кожен учасник може отримати натхнення і керівництво для себе, допомогу у своїй конкретній життєвій ситуації, незважаючи на те, що було чи не було сказано доповідачами.

Вікторія Голощук (м. Харків) поділилась своїми думками:

«На конференції я точно відчула, що якщо Дух спонукає мене до дії – попросити пробачення, поговорити з кимось з приводу того , що турбує мене, зробити комусь комплімент, – то це треба робити! Відчуття спокою, радості та гордості за себе наповнює душу, і ці моменти дорогі для мене!.. Мені сподобалось відчуття єдності, єдності людей, що мають спільну мету і об’єднані одним духом! Також я зрозуміла, що мені потрібно бути сміливіше! Варто ділитися з людьми Євангелією, як жити кращим життям! Я поставила собі за мету не боятися цього! Потрібно зробити все зі свого боку, тоді Бог зробить Свою частину. Тільки вперед! Не озиратися назад! Тільки вперед із вірою!»

Особливим досвідом для учасників була можливість разом піднятися на найвищу гору Карпат – Говерлу (2061м). Сходження багато у чому схоже на наш життєвий шлях: дуже швидко всі розуміють, що це зовсім нелегко. Чим вище, тим крутіший схил; пекуче сонце і різкий, пронизуючий вітер. Іти та дихати все важче і важче. Але що надихнуло приблизно 120 із нас підкорити цю вершину? Бажання довести собі, що я МОЖУ? Жага побачити той неймовірний краєвид, що відкривається згори? Мабуть, ці та багато інших причин… І те незабутнє відчуття на горі, коли ми всі це зробили! Коли ми отримали медальки з надписом «Я підкорив/ла Говерлу 2016». На вершині нас чекало духовне послання від наших керівників про дружбу; дійсно під час сходження і спуску всі намагались підтримувати один одного, казали: «Давай, ще трохи! Ти можеш!», ділилися водою, палками для спуску, а іноді навіть вели під руки тих, кому було зовсім важко. Так само і в житті нам необхідно бути єдиними і турботливими, щоб досягти успіху і щастя та повернутися в наш Небесний Дім з нашими рідними і друзями.

Геннадій Крук (м. Вінниця):

«Я вдячний за конференцію та Церкву Ісуса Христа святих останніх днів, бо там зустрічаються люди, що можуть бути абсолютно протилежними в соціальному та фінансовому плані, з різними інтересами та поглядами на певні речі, проте є одна річ, що їх об’єднує, − це Євангеліє. У мене була можливість познайомитися з багатьма хлопцями і дівчатами, і знайомлячись з ними ближче, дізнаючись про їхні сильні якості та проблеми, я міг розуміти, що я не один на цьому шляху, що Бог любить всіх і що ми можемо виявляти любов Бога, допомагаючи один одному».

Ерік Гаспарян (Вірменія):

«Мені сподобалось, що молодь була дуже дружелюбною та згуртованою, вони спілкувались майже з усіма… Завдяки конференції я вирішив бути більш дружелюбним; я буду допомагати нашій молоді [у Вірменії] бути більш товариською та люблячою».

Мальовнича природа Карпат, надихаючі заходи, спілкування з друзями зробили конференцію дивовижним досвідом, що надовго залишиться в наших серцях і спонукатиме ставити сміливі цілі й досягати їх.

Автор: Юлія Карпенко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)

Позначки: