як перемогти стрес

Ви знали, що квітень є місяцем підвищення обізнаності щодо проблеми стресу? У нашому сучасному світі стрес – одна з найсерйозніших проблем, пов’язаних з психічним здоров’ям людини. Квітень – це місяць, коли фахівці намагаються привернути увагу до цієї проблеми. Я не фахівець, але в моєму житті вистачає стресу, і я хочу поділитися з вами 10 способами, які допомагають мені справлятися зі стресом.

1. МЕДИТАЦІЯ

Один з моїх улюблених способів заспокоїтися, коли я перевантажена, – це медитація. Приділити час тому, щоб заспокоїтися і поміркувати. Псалом 45 каже нам «вгамуватися». Важливо очищати свій розум і розслаблятися під час стресу! Я зрозуміла, що краще чую підказки духа, коли приділяю час медитації.

2. МОЛИТВА І ВИВЧЕННЯ ПИСАНЬ

Поряд з медитацією знайдіть час для вивчення Писань і молитви. У спокійні моменти звернення до Бога дозволяє мені знайти способи впоратися зі стресом. Ви можете знайти відповіді в Писаннях. Мені також подобаються спокій та розрада, які я відчуваю, коли молюся.

3. СТАВТЕСЯ ДО ЖИТТЯ З ГУМОРОМ

Нещодавно я дивилася відео Hope Works під назвою «Відчувати радість під час труднощів». Еббі Стівенс говорила про те, як важливо знаходити приводи для сміху у важкі часи. Науково доведено, що сміх розслаблює наше тіло! Наступного разу, коли ви відчуєте, що перевантажені, включіть смішний серіал, попросіть свою сім’ю розповісти вам якийсь жарт або сходіть пообідати з веселим другом. Такі речі творять дива!

4. ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ

Наукою також доведено, що фізичні вправи знижують стрес. Якщо важко знайти час або мотивацію, просто вийдіть прогулятися! Я також люблю робити розтяжку або присідання, коли дивлюся телевізор. Знайдіть будь-який спосіб змусити вашу кров бігти швидше, і ваш мозок вам подякує.

5. ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Психологічна допомога може знадобитися не всім, але якщо ви відчуваєте, що ваш стрес занадто великий, розгляньте цей варіант! Психологів спеціально навчають, щоб вони допомагали вам заспокоїтися і знайти способи впоратися з ситуацією. Це допомогло мені так сильно, що я написала про це цілу статтю!

6. РОБІТЬ ТЕ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ

Коли ритм життя зводить вас з розуму, приділіть трохи часу тому, що вам подобається. У 2 Нефіі написано: «Адам пав, щоб люди могли бути; а люди є, щоб вони могли мати радість». Небесний Батько хоче, щоб ми мали радість під час нашого життя на Землі! Поверніться до улюбленого хобі і зробіть глибокий вдих. Ви швидко позбудетесь стресу!

7. СЛУЖІТЬ

Звертати увагу на потреби інших людей завжди допомагало мені зменшити мій особистий тягар. Коли ми перестаємо фокусуватися тільки на собі, життя стає легшим! Проте, ми також маємо навчитись приймати служіння, коли ми боремося з труднощами. Є люди, які хочуть вам допомогти!

8. ВСТАНОВЛЮЙТЕ ДОСЯЖНІ ЦІЛІ

Я зрозуміла, що стрес виникає тоді, коли я не досягаю своїх цілей. Коли я скорочую свій список справ і ставлю менші цілі, мене це краще мотивує! Йдіть по життю крок за кроком. Святкуйте маленькі досягнення. У вас все вийде!

9. БУДЬТЕ ВІДКРИТИМИ

Придушення емоцій ніколи не було гарною ідеєю. Використовуйте можливості говорити з іншими і бути вразливими. Дуже корисно просто говорити про свій стрес вголос! Я схильна думати більш чітко і швидше знаходити рішення, коли говорю про свої проблеми.

10. ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ВАШ ДОСВІД МОЖЕ БЛАГОСЛОВЛЯТИ ІНШИХ

Нарешті, не забувайте, що ви можете бути благословенням в житті інших. Мене втішає знання того, що я переживаю щось не одна. Поділіться з людьми тим, як ви пережили свій стрес. Розкажіть їм, як ви впоралися. Ви можете допомогти їм!

Ця стаття була написана англійською мовою Бруклін Гіттінс та опублікована на сайті thirdhour.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]