співи гімнів

Ми жили на території одного приходу практично весь час нашого подружнього життя (38 років), і хоча мені доводиться визнати це хронологічно, мені досі важко прийняти той факт, що тепер ми є однією з «літніх подружніх пар». Я не відчуваю особливої ​​різниці. Але в моєму нинішньому церковному досвіді є певні ознаки, які нагадують мені, що все змінилося, і я старію. Ось кілька способів дізнатися, чи перебуваєте ви в одному човні зі мною:

  1. Ви з жахом усвідомлюєте, що юні молодята, які переїхали до вашого приходу, ближче до віку ваших дітей, ніж до вашого.
  2. Незначні зміни в збірнику гімнів 1985 року досі збивають вас з пантелику.

Вам весь час доводиться нагадувати собі про те, що потрібно співати «Хто в Божому Слові» замість «Хто до Спасителя» в гімні «Святі, вашій вірі не буде кінця». Не кажучи вже про «Тож варто добро всім чинить» замість більш засуджуючих слів «Світу не потрібні нероби» з гімну «Чи зробив я сьогодні добро?»

  1. Однією з вимог при вашому виході з Початкового товариства було назвати всі храми Церкві.
  2. Раніше ви хотіли, щоб люди простіше ставилися до дітей, які шумлять на причасних зборах; тепер ви хочете, щоб батьки вивели своїх галасливих дітей з причасного залу.
  3. Розклад зборів з 1:00 до 3:00 сильно скорочує час вашого денного сну.
  4. Вам практично потрібна сумка на коліщатках, щоб привозити свої великі збірки Писань на урок недільної школи.
  5. Покликання служити в ясельній групі звучить набагато веселіше, ніж коли ви були молодою матір’ю, але тепер ваші коліна вже не такі гарні для цього покликання..
  6. Ви пам’ятаєте, як відвідували обіди та організовували ярмарки Товариства допомоги, щоб зібрати гроші для бюджету приходу або будівельного фонду.
  7. Ви загадуєтеся над питанням, коли це на місію почали посилати 12-річних дітей.
  8. Ви платитимете десятину паперовим чеком в сірому конверті до самої смерті.

Ця стаття була написана Emily Watts та опублікована на сайті ldsliving.com під назвою «You Know You’re Getting Older When These 10 Things Happen at Church»

Українська © 2019 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2019 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest