відвідуючи інші церкви

ПИТАННЯ

Дідусь,

У своєму серці я знаю, що Церква істинна, і я хочу потрапити до Целестіального царства, але разом з цим я не згодна з багатьма речами, які відбуваються і відбувалися в Церкві. Я була в інших церквах і відчуваю себе там спокійніше, ніж в Церкві СОД. Я хочу вірити в Церкву та її цілі, але я б вважала за краще залишити Церкву, щоб бути там, де, як я відчуваю, моє місце, що я вже й почала робити. Я шукаю поради з цього приводу і сподіваюся, що ти можеш допомогти.

Хайді

ВІДПОВІДЬ

Хайді,

Я думаю, що багато людей приходять до тих самих думок, які ти маєш зараз, і ставлять питання чому або як. Цей факт лежить в основі твого питання. І я боюся, що мало що можу сказати чи зробити, аби допомогти тобі в цій справі. Я не знаю твоєї історії, або що конкретно сталося, через що ти почуваєшся некомфортно в Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів, але в іншій церкві більш комфортно. Я не можу сказати тобі, що ти відчуваєш. ТИ знаєш, що ти відчуваєш. Я нічого не можу сказати про твоє свідчення. Це між тобою і Господом.

Що мене бентежить в твоєму пості, так це те, що ти говориш, що

  • Ти ЗНАЄШ, що Церква ІСТИННА.
  • Ти хочеш ДІЯТИ так, ніби вона НЕ істинна.

Я не можу говорити про твій рівень комфорту або спокою, який ти відчуваєш в будь-якому конкретному місці і часі. Але я просто дивлюся на ці два твердження і знаходжу невідповідність в тому, що ти почуваєшся спокійно, коли дієш НЕ у відповідності зі своїми переконаннями. Це суперечить людській природі та Божій істині.

Ми почуваємося спокійно, коли:

  • діємо згідно з особистими переконаннями.
  • діємо згідно з Божою істиною (в гармонії зі Святим Духом).

Ми відчуваємо найбільший спокій, коли об’єднуємо особисті переконання з Божою істиною і діємо відповідно.

Іноді ми знаємо Божу істину (зовні) і усвідомлюємо, що наші особисті переконання (внутрішньо) конфліктують з цим зовнішнім знанням. На цьому етапі нам потрібно прийняти рішення. Ми знаходимо спокій, тому що хочемо діяти згідно зі своїми власними думками? Або ми хочемо знайти спокій, змінюючи себе, щоб бути в гармонії з волею Бога і діяти відповідно?

Я буду молитися за тебе, щоб ти могла знайти спокій, якого ти дійсно прагнеш.

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]