чоловік з дитино, які схожі на моромнів

Думаю, що всі вже знають, що мормони – це члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, а от чим саме вірування мормонів відрізняються від віруваннь інших світових християнських деномінацій (католицизм, протестантизм та православ’я), для багатьох ще залишається загадкою. В попередній статті ми вже розглянули питання “Чи мормони є сектою?”, але на жаль, у багатьох так і залишається прогалина в знаннях про вірувань мормонів. Цією прогалиною продовжують користуватись ті, хто зацікавлений, щоб люди так ніколи і не дізнались повної істини про Небесного Батька та викупну жертву Його Сина, Ісуса Христа.

Саме тому я вирішив написати цю статтю та поділитись власним досвідом з усіма, хто колись повстане перед вибором, чи варто їм спробувати дізнатись про Бога та Його любов дещо більше, ніж вони знають зараз.

Я дізнався, що Божа Церква була відновлена через Джозефа Сміта

Що означає «Церква була відновлена»? Зазвичай відновлюють те, що було зруйновано?.. Про що ж говорять мормонські місіонери? Я був дійсно шокований, коли дізнався, що після вознесіння Ісуса всі Апостоли, крім одного, були страчені. Я також почув від мормонів, що після смерті Апостолів люди відступили від впровадженої Ісусом Євангелії та втратили багато цінних віровчень. Коли я отримав знання про Велике відступництво та Відновлення, мої духовні очі відкрились і мені нарешті стало чітко зрозуміло, чому в християнстві так багато суперечок, чому вірування та обряди  настільки відрізняються в різних церквах, чому людям так важко знайти ту справжню, істинну Церкву, якою дійсно керує Сам Господь. На жаль, жодна християнська церква не розказує про ці події. У вас зараз є можливість детальніше дізнатись про хід подій, які відбувались в ті часи, та як Господь відновив свою Церкву через Джозефа Сміта, за посиланням тут.

Я дізнався, ким я є насправді

Те, що колись при народженні мої батьки охристили мене за місцевими звичаями, не дало мені розуміння ким я є насправді, звідки я прийшов, в чому сенс мого життя та куди саме я прямую. Лише вірування мормонів про Божий План щастя надали мені вичерпні відповіді на ці питання. Я навіть переконаний, що ці знання є частиною кожної людської душі, просто ми з якихось причин про них забули. Ці віровчення та багато інших, не менш важливих, були втрачені під час Відступництва, про яке йшлось в попередньому абзаці. Ви зараз можете особисто дізнатись, що таке Божий План щастя, прочитавши детальніше тут.

Я дізнався, що люди, які живуть зараз, також мають живого Пророка

Інколи я замислювався над тим, що людям, які існували за часів земного життя Ісуса Христа, особливо пощастило, бо вони особисто бачили, чули та розмовляли зі Спасителем, бачили дива, які Він творив у них на очах. Напевно не погано було й тим, хто жив за часів старозавітних Пророків, наприклад Мойсея чи Авраама. У цих людей був обраний Богом представник на Землі, який відкривав їм Божу волю та направляв їх у житті. Я вважав, що їм було легше повірити в Бога і покаятись в своїх гріхах, ніж нам зараз. Я також розмірковував: чому ж сталося так, що Батько перестав говорити з людьми? Невже нам більше не потрібно Його керівництво та застереження про сучасні небезпеки, яких ще навіть не було 2000 років назад?

І знову ж таки саме мормони пояснили мені, що разом з Відновленням Церкви було відновлено й Святе Священство та був покликаний Богом Пророк, який мав всі повноваження проповідувати та виконувати всі таїнства для людей, які живуть в цьому останньому розподілі часів. Навіть зараз, в цю саму мить, як ви читаєте ці слова, є покликаний Богом Пророк, який дбає про життя людей на всій планеті. Ці знання заспокоюють мою душу та підтверджують, що Бог насправді любить всіх людей, коли та де б вони не жили!

Дізнатись про інші віровчення ви можете на сайті mormon.org, а також написавши нам листа на електронну адресу: ukrainі[email protected] зі своїми запитаннями.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest