чоловік з дитино, які схожі на моромнів

Думаю, що всі вже знають, що мормони – це члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, а от чим саме вірування мормонів відрізняються від віруваннь інших світових християнських деномінацій (католицизм, протестантизм та православ’я), для багатьох ще залишається загадкою. В попередній статті ми вже розглянули питання “Чи мормони є сектою?”, але на жаль, у багатьох так і залишається прогалина в знаннях про вірувань мормонів. Цією прогалиною продовжують користуватись ті, хто зацікавлений, щоб люди так ніколи і не дізнались повної істини про Небесного Батька та викупну жертву Його Сина, Ісуса Христа.

Саме тому я вирішив написати цю статтю та поділитись власним досвідом з усіма, хто колись повстане перед вибором, чи варто їм спробувати дізнатись про Бога та Його любов дещо більше, ніж вони знають зараз.

Я дізнався, що Божа Церква була відновлена через Джозефа Сміта

Що означає «Церква була відновлена»? Зазвичай відновлюють те, що було зруйновано?.. Про що ж говорять мормонські місіонери? Я був дійсно шокований, коли дізнався, що після вознесіння Ісуса всі Апостоли, крім одного, були страчені. Я також почув від мормонів, що після смерті Апостолів люди відступили від впровадженої Ісусом Євангелії та втратили багато цінних віровчень. Коли я отримав знання про Велике відступництво та Відновлення, мої духовні очі відкрились і мені нарешті стало чітко зрозуміло, чому в християнстві так багато суперечок, чому вірування та обряди  настільки відрізняються в різних церквах, чому людям так важко знайти ту справжню, істинну Церкву, якою дійсно керує Сам Господь. На жаль, жодна християнська церква не розказує про ці події. У вас зараз є можливість детальніше дізнатись про хід подій, які відбувались в ті часи, та як Господь відновив свою Церкву через Джозефа Сміта, за посиланням тут.

Я дізнався, ким я є насправді

Те, що колись при народженні мої батьки охристили мене за місцевими звичаями, не дало мені розуміння ким я є насправді, звідки я прийшов, в чому сенс мого життя та куди саме я прямую. Лише вірування мормонів про Божий План щастя надали мені вичерпні відповіді на ці питання. Я навіть переконаний, що ці знання є частиною кожної людської душі, просто ми з якихось причин про них забули. Ці віровчення та багато інших, не менш важливих, були втрачені під час Відступництва, про яке йшлось в попередньому абзаці. Ви зараз можете особисто дізнатись, що таке Божий План щастя, прочитавши детальніше тут.

Я дізнався, що люди, які живуть зараз, також мають живого Пророка

Інколи я замислювався над тим, що людям, які існували за часів земного життя Ісуса Христа, особливо пощастило, бо вони особисто бачили, чули та розмовляли зі Спасителем, бачили дива, які Він творив у них на очах. Напевно не погано було й тим, хто жив за часів старозавітних Пророків, наприклад Мойсея чи Авраама. У цих людей був обраний Богом представник на Землі, який відкривав їм Божу волю та направляв їх у житті. Я вважав, що їм було легше повірити в Бога і покаятись в своїх гріхах, ніж нам зараз. Я також розмірковував: чому ж сталося так, що Батько перестав говорити з людьми? Невже нам більше не потрібно Його керівництво та застереження про сучасні небезпеки, яких ще навіть не було 2000 років назад?

І знову ж таки саме мормони пояснили мені, що разом з Відновленням Церкви було відновлено й Святе Священство та був покликаний Богом Пророк, який мав всі повноваження проповідувати та виконувати всі таїнства для людей, які живуть в цьому останньому розподілі часів. Навіть зараз, в цю саму мить, як ви читаєте ці слова, є покликаний Богом Пророк, який дбає про життя людей на всій планеті. Ці знання заспокоюють мою душу та підтверджують, що Бог насправді любить всіх людей, коли та де б вони не жили!

Дізнатись про інші віровчення ви можете на сайті mormon.org, а також написавши нам листа на електронну адресу: ukrainі[email protected] зі своїми запитаннями.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online

Pin It on Pinterest