благословення священства

Отримання благословення перед початком нового навчального року – чудовий спосіб допомогти вашій дитині відчути себе підготовленою.

Один з важких уроків, які засвоюють люди, полягає в тому, що в житті наша воля не завжди співпадає з тим, що Бог хоче, щоб ми робили. Ця істина проявляється багато в чому, але один з найбільш помітних способів – це коли обіцянки, дані в благословеннях священства, не справджуються. Чому це відбувається? Хіба не від Бога благословення священства? Якщо той, хто дає благословення, перебуває в гармонії з Духом, чому він обіцяє те, що не справджується?

ПАТРІАРХАЛЬНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ У ПОРІВНЯННІ З БЛАГОСЛОВЕННЯМ СВЯЩЕНСТВА

По-перше, давайте визначимо різницю між благословенням священства і патріархальним благословенням. Церква визначає благословення священства як: «Благословення, дане носієм Мелхиседекового священства, через покладання рук і натхнення тому, хто хворий або іншим чином потребує особливої поради, втішення чи зцілення». А патріархальне благословення дає той, хто висвячений в якості Патріарха і має право оголошувати родовід і давати настанови для життя того, хто отримує благословення.

Коли носій священства дає благословення СВЯЩЕНСТВА, він відчуває, що Дух скеровує його сказати певні слова. Однак носій священства НЕ знає майбутнього. Носій священства НЕ знає, що станеться з цією людиною. Погляд в майбутнє не є частиною благословення священства; це швидше стосується патріархального благословення. При цьому патріархальні благословення засновані на слухняності людини, тому вони не є точними прогнозами майбутнього.

ЧОМУ ТАК ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Є кілька пояснень, чому так може статися. Одним з них може бути недосконалість носія священства в сприйнятті послання або боязнь передати те, що хоче Господь. Коли хтось отримує від духу таку відповідь, від якої він не в захваті, її важко прийняти.

Інше пояснення може полягати в тому, що благословення для людини виповниться в Духовному світі. Наприклад, якщо в патріархальному благословенні йдеться про те, що людина буде служити на місії, але потім ця людина вмирає, вона може виповнити це благословення в Духовному світі.

Всі ми люди. Незалежно від того, скількі нам років або наскількі ми досвідчені в євангелії, ми робимо помилки і можемо невірно тлумачити дух. Носій священства може неправильно передавати інформацію, яку йому сказав дух. Носіям священства не варто через це засмучуватися. Це трапляється з усіма, навіть з генеральними авторитетами Церкви.

Будь-яке благословення священства має містити у собі слова: «Небесний Батьку, ми просимо, нехай буде воля Твоя». Незалежно від того, наскільки праведний носій священства і наскільки вірний одержувач благословення, воля Бога буде понад усе. Якщо у Бога інший план, Він чинитеме свою волю, тому що зрештою Він знає краще. Наша справа здобути віру і довіряти Йому і Його плану для нас.

ДОСВІД ПРЕЗИДЕНТА ОУКСА

Навіть апостолам та їхнім сім’ям не вдається уникнути невиконаних благословень. Коли старійшина Оукс був молодий, його батько сильно захворів на туберкульоз і був відправлений до лікарні. Протягом шести місяців, проведених у лікарні, він отримав багато благословень священства. Знову і знову видатні провідники священства, включаючи члена Дванадцяти Апостолів, давали благословення священства, які обіцяли зцілення братові Оуксу. Благословення, проголошені іншими керівниками, обіцяли те ж саме, але, на жаль, братові Оуксу ставало тільки гірше. Нарешті, за 10 днів до його смерті лікарі повідомили сім’ї Оукс, що вони зробили все можливе, щоб врятувати брата Оукса, але він все одно помре.

Після його смерті сім’я Оукс примирилася не тільки зі смертю свого батька, але і з «порожніми» обіцянками, даними гідними носіями священства. Старійшина Оукс, вже будучи дорослим, сказав, розмірковуючи над ситуацією: «Віра, якою б сильною вона не була, не може призвести до результату, який суперечить волі Того, Кому належить ця сила. Прояв віри в Господа Ісуса Христа завжди підпорядкований порядку Небес, доброті, волі і мудрості Господа і встановленим Ним термінам». Він продовжив:

«Навіть слуги Господа, які застосовують Його священну силу в ситуації, коли віри в зцілення достатньо, не можуть дати благословення священства, що зцілює людину, якщо це зцілення не відповідає волі Господа».

БОЖА ЛЮБОВ

Іноді дійсно важко зрозуміти, чому певні благословення не справджуються. Але ми знаємо, що Бог любить нас, і у Нього є план для кожного з нас. Його план набагато більше і краще, ніж ми можемо собі уявити, тому що Він завжди бачить загальну картину. Іноді важко прийняти такі речі, як чиясь смерть, тому що ми щиро просили Бога про те, щоб цього не сталося. Але Він знає набагато більше, ніж ми. Він знає, що на нас чекає. Отже, Він дозволить статися тому, чого ми можемо не хотіти, бо це є частиною Його плану для нас.

Ця стаття була написана англійською мовою Меді Уікхем та опублікована на сайті thirdhour.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]