Ісус говорить із жінкою

Для тих, хто думає, що вони напартачили з планом Бога для них – це не так. Що ще більш важливо, це неможливо. Бог – автор вічності. У нас є можливість вибирати, тому ми, в кінцевому підсумку, є господарями нашої долі. Неважливо, що ми робимо, неважливо, наскільки, як нам здається, ми віддалилися від Бога або жили життям, в якому, як ми думаємо, Він не хотів би брати участь, це неправда. Старійшина Джеффрі Р. Холланд навчав: «Не існує нічого такого,.. що б ви зробили і цього не можна було б виправити».

Якщо ви вважаєте, що провалили особистий план Бога для вашого життя, ви можете відчувати себе зневіреним або безпорадним. Ваш біль реальний, сильний і обґрунтований. Однак, хоча це може звучати неймовірно зараз, любов нашого Небесного Батька до вас реальна і сильніша, ніж все, що ми знаємо. Щоб краще зрозуміти, як божественна любов може перемогти будь-яке негативне почуття і показати нам істинний Божий план для нас, важливо знати, як працює план Небесного Батька для Його дітей.

В якомусь сенсі план нашого Батька для нас універсальний. План спасіння вчить, що «завдяки спокуті Христа все людство може бути спасенним» (УВ 1:3). Благословення спасіння від гріха пропонується кожному.

З іншого боку, наші плани дуже індивідуальні. Бог – всюдисущий, піклується про нас, направляє нас до добра і направляє добро до нас. Сідні С. Рейнольдс, колишній перший радник у Генеральному президентстві Початкового товариства, сказала: «У Початковому товаристві ми навчаємо дітей, що кожен є Божою дитиною, а Небесний Батько знає і любить всіх… Він знає наші радощі і біди. Він знає моє ім’я і ваше».

Бог ніколи не залишить нас без плану. Його мета проста – «здійснювати безсмертя і вічне життя» всіх його дітей. Як співається в популярній пісні Початкового товариства: «Ти Божа дитина». Ми не можемо зруйнувати цей план, «Бог непорочна дорога Його» (Псалом 18:30). Якщо ви відчуваєте себе переможеними своїм власним вибором або поточною ситуацією, знайте, що, так само, як з блудним сином, який повертається додому, Бог «переповни[ться] жалем: і побі[жить], і кин[еться]  на шию [вам], і зач[не] цілувати [вас]». Завдяки Спокуті Ісуса Христа ви ніколи не будете за межами досяжності вашого Батька. Як говорить старійшина Холланд: «Наскільки б ви, на вашу думку, не запізнилися, скільки б, як ви думаєте, нагод не втратили, скількох би помилок, як ви відчуваєте, не припустилися,… чи як далеко від дому, від сім’ї та від Бога ви не віддалилися б, я свідчу, що ви не зайшли далі тієї відстані, куди сягає божественна любов. Ви не можете зійти нижче тієї глибини, до якої сяє нескінченне світло Спокути Христа».

Дорога до небес вимощена камінням спокути. Жоден чоловік або жінка, які увійдуть до наступного життя, крім Ісуса Христа, не зроблять це ідеально. Ісус Христос і Його євангелія підтримують недосконалих. Як він сказав в Єрусалимі: «Лікаря не потребують здорові, а слабі» (Матвія 9:12).

У доземному житті ми всі прийняли план спасіння, який дозволив би нам стати такими, як наші Небесні Батьки. Нам сказали, що у нас буде можливість обирати між добром і злом у всьому, що ми робимо. Нам також сказали, що у нас буде Спаситель, і, якщо ми слідуватимемо за Ним, з нами все буде в порядку. Зверніть увагу, що план піднесення і Спаситель були представлені одночасно. Здатність дітей Божих грішити для їхнього Батька не була сюрпризом, який би призвів до прийняття скороспілого, радикального рішення і квапливого засідання ради, яке поспішно склало б «першу чернетку» ідеї для Спасителя. Ні, роль Ісуса як Спасителя була визначена з самого початку.

«Радісна новина» (Алма 13:25) полягає в тому, що Спокута Ісуса Христа вічна. Він є «Альфа й Омега,… Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти» (Об’явлення 1:8). Його здатність спасати нас від наших гріхів ніколи не закінчиться. Це означає, що ніякі терміни або час на землі не є ознакою «занадто-пізно-для-порятунку» на нашому шляху до Бога. Завдяки істинному покаянню будь-яка людина в будь-який час може відчути чистоту, яка походить від істинного християнського навернення. Старійшина Брюс К. Хафен пояснив: Ми можемо здобути вічне життя, якщо хочемо… ми повинні по своїй волі віддати все, адже Сам Бог не може змусити нас розвиватися без нашої волі і повної віддачі…[але] коли “все” Спасителя і наше “все” з’єднаються, ми не тільки знайдемо прощення гріха, а й “побачимо Його таким, яким Він є”, і будемо “такими, як Він”».

Ця стаття була написана Tommy Johnson і опублікована на сайті ldsliving.com під назвою «If You Think You’ve Messed Up God’s Plan for You, Read This»

Українська © 2019 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2019 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.