В продовження нашої статті про 31 легкий спосіб зробити так, щоб іншим було приємно перебувати в Церкві, ось наступні 11 способів:

НЕ ГОВОРІТЬ ПРО ПОЛІТИКУ

Ніколи, ніколи, ніколи не говоріть про політику. Зазвичай це завжди породжує чвари. Взагалі немає причин говорити про це в Церкві. Ми тут, щоб вести діалог про Христа і благополуччя наших душ. Ви ліберал чи консерватор? Це не має значення. Я не думаю, що Христос є кимось із них. Він десь в тій прекрасній середині, де рясніють любов і праведність.

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ОБРАЗЛИВИХ ЗАЯВ РАСИСТСЬКОГО ХАРАКТЕРУ

Ви могли б подумати, що такого не може бути в Церкві, але дуже часто деякі люди не фільтрують свої слова. З них цідяться і вивергаються якісь глибоко вкорінені упередження або расизм. Президент Хінклі сказав, що «жодна людина, яка відпускає зневажливі зауваження щодо представників іншої раси, не може вважати себе справжнім учнем Христа».

Будьте другом всім расам. Колір шкіри не повинен викликати упереджених думок або упередженого ставлення. У Писаннях це викладено на 100% ясно.

НЕ ЖАРТУЙТЕ НА ТЕМУ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

Протягом багатьох років люди жартували на тему гомосексуалізму. Це неправильно. За останні кілька років я на власні очі бачив, як люди починали плакати, почувши, як хтось в кімнаті жартує або робить зневажливе зауваження на тему гомосексуалізму.

Ніхто з нас по-справжньому не знає подробиць того, через що проходить та чи інша людина, і важливо, щоб люди били обережніше в своїх висловлюваннях.

НЕ ВІШАЙТИ ЯРЛИКИ НА ТИХ, ХТО ПОРУШУЄ СЛОВО МУДРОСТІ

Ми з дружиною роками працювали над тим, щоб привести людей до Церкви. Вони були близькі до хрищення і знали, що у них є проблеми зі Словом мудрості. Насправді, вони знали це краще за всіх і ненавиділи цю звичку.

Але одного разу на уроці недільної школи вчитель і деякі люди використовували занадто сильні вирази щодо людей, які порушували Слово мудрості. Це обговорення перейшло в сферу особистого, замість того, щоб просто викласти принципи, явлені згори.

Ці люди послухали… і більше не повернулися.

ЗАПРОПОНУЙТЕ ДОПОМОГТИ ДОГЛЯНУТИ ЗА ДІТЬМИ

Коли ви бачите в Церкві маму, яка намагається впоратися з купою дітей, замість того, щоб злитися через те, що ви не чуєте виступаючого, встаньте і подивіться, чи зможете ви допомогти з ними.

ЗАПРОСІТЬ КОГОСЬ НА ВЕЧЕРЮ

Друзів запрошувати на вечерю легко. Але як щодо людей, яких зазвичай нікуди не запрошують? Шукайте людей, яким дійсно потрібна вечеря з компанією. Шукайте нових членів приходу, у яких можуть виникнути проблеми з адаптацією в новому середовищі.

ЗАПРОСІТЬ САМОТНЮ ЛЮДИНУ ПОЇХАТИ З ВАМИ ДО ЦЕРКВИ

Заїдьте на машині і відвезіть до Церкви того, кому зазвичай доводиться їздити на автобусі або ходити пішки. Самотнім людям хочеться побути в компанії. Зайдіть в будинок для людей похилого віку пару раз, і ви зрозумієте, що це правда.

СТАВТЕ ЛАЙКИ ПІД ПОСТАМИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Соціальні мережі можуть бути потужним способом проявити інтерес і надати підтримку іншим. Вам просто потрібно використовувати їх правильно. Якщо ви увійшли до соцмережі та цілеспрямовано поставили лайки і прокоментували пости людей, які потребують вашої підтримки, тоді цей інструмент може стати нескінченним благословенням для інших.

Але якщо ви проводите час, просто ставлячи лайки фотографіям знаменитостей і ділячись відео з кошенятами, то ви втрачаєте прекрасну можливість проявляти любов і надавати підтримку тим, з ким ви ходите до Церкви, а також іншим людям.

Соціальні мережі – це м’який спосіб краще познайомитися з людьми, і це може допомогти їм почувати себе більш комфортно, коли вони приходять до Церкви.

ДАВАЙТЕ ВІДПОВІДЯМ НА УРОЦІ ПОЗИТИВНУ ОЦІНКУ

Якщо хтось висловлюється на уроці, обов’язково відреагуйте позитивним заохоченням або схваленням. Можливо, людині треба було багато сміливості, щоб відповісти, і останнє, чого їй би хотілося – це відчувати себе дурною або нікчемною через свою відповідь.

Я бачив, як вчителі дивляться на годинник, на свої папери, на присутніх в кімнаті або буквально нічого не кажуть у відповідь на чийсь щирий коментар. Це вірний спосіб дати комусь відчути себе дійсно незграбним і нікчемним.

НЕ РОБІТЬ ТАК, ЩОБ НА УРОЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ЗВУЧАЛИ ТІЛЬКИ ВАШІ ВІДПОВІДІ

У кожному приході є ​​одна-дві людини (ви знаєте, хто вони), які хочуть відповідати частіше за всіх (щоб показати, наскільки вони розумні). Постарайтеся не бути одним з таких людей. Якщо ніхто більше не хоче відповідати, то, звичайно, приходьте на допомогу. Але намагайтеся брати до уваги те, що інші також можуть хотіти взяти участь в уроці.

УНИКАЙТЕ ЯРЛИКІВ

Ярлики, зазвичай, не викликають позитивної реакції у більшості людей. Більшість ярликів мають негативне емоційне забарвлення і небажані для людей, на яких вони навішуються. Неактивний, менш активний, нечлен церкви, хтось, у кого не вся сім’я в Церкві, хтось, хто не отримав ендаумент, слухач і т. д.

Давайте просто будемо братами, сестрами, друзями.

Про останні 10 способів з 31 читайте в нашій наступній статті.

Ця стаття була написана англійською мовою Грегом Трімблом і опублікована на сайті gregtrimble.com. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: ukrainian[email protected]

Pin It on Pinterest