Жінка звертається до двох молодих дівчат, які є місіонерками Церкви

Колектив сайту mormon.in.ua звертається до членів  Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів в Росії, та щиро висловлює свою підтримку: наші молитви спрямовані до Небесного Батька з проханням надати можливість всім людям в цій країні вільно користуватись невід’ємним загальнолюдським  правом – правом на свободу віросповідання.

8 липня 2016 Церква Ісуса Христа Святих останніх днів зробила офіційну заяву щодо змін в російському законодавстві. Церква та її місіонери залишаються в Росії та продовжать свою діяльність згідно з оновленими  вимогами законодавства цієї країни. Більше того, офіційна позиція Церкви полягає в тому, що Вона визнає ці зміни, підтримує та  дотримується їх.

Церква СОД розуміє, що дані нововведення можуть вплинути на ведення місіонерської діяльності. Саме тому Церква буде продовжувати аналізувати та досліджувати ці зміни та їхній можливий вплив на її діяльність.

Ми всім серцем віримо, що будь-які труднощі, що можуть з’явитися на шляху поширення Святої Євангелії Нашого Господа Ісуса Христа, будуть подолані, і Священна місія Церкви буде успішно продовжуватись.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Позначки: