сила священства

фото churchofjesuschrist.org

Коли я слухала слова Пророка під час сесії для жінок на Генеральній конференції, я не могла не дивуватися. Як так вийшло, що, будучи все життя членом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, я до сих пір не була навчена або не розуміла, як я можу мати право на силу священства в моєму покликанні та житті? Цей момент для мене став поворотним. Коли я звернулася до слів Пророка в своєму розумі, у мене виникло питання: як я можу застосовувати силу Спасителя у своєму житті?

У минулому я не наважувалася заявляти про себе через те, як я розуміла повноваження священства. Я часто думала, що якби я сміливо встала, закликала б присутніх до певних дій і свідчила б про благословення в ім’я Ісуса Христа, люди могли б поставити під сумнів мою здатність і право робити це. Я уявляла собі, як інші люди думають: «Та ким вона себе вважає?» Нам здається, що заклики до дій та обіцянки благословень лунають з боку президентів колів, єпископів та інших провідників, але іноді я відчувала, що люди думають, що я виходжу за рамки, якщо поступаю так, ніби у мене є якісь повноваження священства. Але, після того як я почула пророчі вказівки Президента Рассела М. Нельсона, я відчуваю себе уповноваженою діяти в ім’я Бога як Його слуга.

Думаю, я завжди знала, що я маю право на силу священства в моєму покликанні в якості президента Товариства допомоги кола. Але я думаю, що я ніколи не замислювалася над тим, що це означає особисто для мене, або як це може бути застосовано до повсякденної роботи в моєму покликанні. Ось кілька випадків, які є для мене прикладами того, на що схоже право на Божу силу в моєму покликанні:

Нещодавно я виступала на виїзному семінарі Товариства допомоги приходу. Я подумала про те, що сказав Пророк, і вирішила закликати сестер проаналізувати, на що вони витрачають свій час, і нагадати їм, що мир і радість прийдуть, коли ми вирішимо щодня робити найкращі справи. Я, чесно кажучи, не пам’ятаю точні слова, якими я закликала їх до дій, і що їм обіцяла, але я пам’ятаю, що зробила це в ім’я нашого Спасителя, Ісуса Христа. При цьому я дуже сильно відчувала Дух, що свідчило мені про те, що обіцяне мною було істинним. Це було доречно, і мені подобалося відчувати, що я дійсно виконую доручення Господа, використовуючи Його силу!

Працюючи над розумінням того, як я можу використовувати силу Спасителя у своєму житті, я також можу краще усвідомлювати вплив Духа, коли відвідую сестер в моєму колі. Це привело мене до того, що я стала більш усвідомлено намагатися зрозуміти, як я можу благословити їхнє життя прямо під час візиту. Я намагаюся зрозуміти, що їм потрібно почути від Господа, і я краще розумію, як я можу бути інструментом в руках Господа. Все це дозволяє виявляти силу і владу священства!

«Після того як я почула пророчі вказівки Президента Нельсона, я відчуваю себе уповноваженою діяти в ім’я Бога як Його слуга… Богу потрібні ми всі».

Я знаю, мені це не завжди вдається. Іноді я йду з візиту, відчуваючи, що не зовсім зрозуміла, який заклик до дій мені потрібно було зробити. Я намагаюся бути терплячою до себе, оскільки я все ще вчуся. Однак на тих візитах, де я відчуваю, що мені це вдалося, це чудово! Я відчуваю, що докладаю більше зусиль, щоб залучити силу священства, якою я була обдарована. Я сподіваюся, що зможу продовжувати вивчати, що це означає і для мене, і для жінок, за яких я відповідаю. У мене є план дій, який дозволяє впевнитися, що ми з моїми сестрами з Товариства допомоги прийдемо до розуміння того, як використовувати силу Спасителя в нашому житті: я планую самостійно вивчати священство, пам’ятаючи про моїх сестер і ділячись тим, про що я дізналася.

В рамках наших візитів під час конференцій кола, член президентства нашого кола відвідав сестру, чоловік якої нещодавно помер від раку. Вона сказала йому, що найбільше їй не вистачає «сили священства в її домі». Цей президент скористався словами Пророка на Генеральній конференції, щоб навчити її, що вона сама може звернутися до сили Бога для отримання одкровення, і бути укріпленою, захищеною і отримати скерування, тому що її було обдаровано силою священства в храмі. Це знання наповнює моє серце вдячністю, і я знаю, що воно принесло цій сестрі деяку втіху в її душевному болі. Працюючи пліч-о-пліч з нашими братами, ми всі можемо дізнатися, як по-справжньому використовувати силу Бога, щоб піднімати і благословляти людей, що оточують нас! Я припускаю, що це справжній поворотний момент – жінки і чоловіки працюють разом, щоб досягти Божих цілей. Богу потрібні ми всі.

Я до сих пір не до кінця розумію нюанси того, як я можу використовувати силу Бога як жінка – я все ще намагаюся дізнатися більше про те, як це працює. Але я знаю, що це працює. Я вже бачила, що може зробити Бог, коли дізналася, як отримати доступ до Його силі, дотримуючись моїх завітів з Ним. Я дуже вдячна за знання, що сила священства доступна і жінкам, і чоловікам. Це відкриє очі та розуміння багатьом сестрам, які ставлять під сумнів свою роль у справі спасіння. Вчення Президента Нельсона робить євангелію для мене набагато реальнішою, і я не можу дочекатися того, щоб й надалі дізнаватися про те, як я можу використовувати силу Спасителя, щоб стати більш сильною і корисною дочкою Бога.

Ця стаття була написана англійською мовою Біджі Маккей та опублікована на сайті churchofjesuschrist.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest