COVID-19 шокував увесь світ. Однак всесвітня пандемія не зможе зупинити служіння! Знаю, винувата, що я стала менше служити іншим в цей божевільний час. Якщо ви перебуваєте в такій самій ситуації, ось мої 5 найкращих порад, як стати супергероєм-служителем на відстані.

1. ВІДЕОЧАТ

Текстові повідомлення – це добре, телефонний дзвінок – вже краще, але вам дійсно варто спробувати поспілкуватися в чаті з тими, кому ви служите! Цей спосіб спілкування набагато особистіший (і веселіший, на мій погляд). Я відчуваю, що це дасть вам можливість побачити, як у них справи насправді. До того ж, таким чином спілкуватися набагато простіше, ніж за допомогою текстових повідомлень.

2. ПРИГОТУВАТИ ЧАСТУВАННЯ

Я прекрасно розумію, що, можливо, це найбанальніша ідея служіння в світі, але це тому, що вона чудова. Кому не сподобаються свіжоспечені ласощі на ганку? У моєму саду виросло занадто багато цукіні, і у мене було досить часу, щоб зайнятися випічкою. Просто не забудьте запитати членів цієї родини, чи є у них будь-які обмеження в харчуванні, перш ніж почати!

3. ЧАС ДЛЯ ТВОРЧОСТІ

Якщо ви служите сім’ї з маленькими дітьми, візьміть набір для рукоділля або підберіть якісь матеріали самостійно. Якщо ви зробите щось, що допоможе розважити дітей, ви дуже сильно полегшите життя їхнім батькам! Ви можете зробити ще більше, якщо прив’яже це до щотижневих уроків «За Мною йдіть». Якщо вам потрібні ідеї, ознайомтеся з безкоштовними матеріалами для друку, які ми пропонуємо!

4. СОЦІАЛЬНО-ДИСТАНЦІЙОВАНІ ТРЕНУВАННЯ

Днями я побачила кумедну ідею в своєму Facebook. Спробуйте провести веселе тренування на свіжому повітрі з тими сім’ями, яким ви служите! Візьміть килимки для йоги або увімкніть відеоурок зумби на YouTube. Я думаю, ви отримаєте задоволення. Якщо я буду служити вам, то візьміть свої кросівки і будьте готові до такого проведення часу.

5. МОЛИТВА

Служіння іноді буває непростим. Можливо, ті сім’ї, яким ви збиралися служити, відмовляються з вами розмовляти. Або, можливо, ви зараз не виходите з дому і не можете робити нічого з перерахованого вище. Якщо у вас є особливі обставини, просто моліться. Моліться за ці сім’ї, а також моліться про керівництво. Небесний Батько точно знає, як ви можете їм допомогти, і Він буде вести вас за допомогою Свого Духа. Іноді молитися за них – це все, що ми можемо робити!

Які ще ідеї у вас є стосовно служіння під час пандемії? Розкажіть нам в коментарях нижче.

Ця стаття була написана англійською мовою Бруклін Гіттінс та опублікована на сайті thirdhour.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)