ПИТАННЯ

Дідусь,

Я просто захоплююся Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Але не впевнений, чи готовий я стати віруючим. Мені хотілося б бути свідком істини. Що б ви порадили мені робити?

Дерек

ВІДПОВІДЬ

Дерек,

Якщо ти ще не робив цього, я запропонував би тобі встати на коліна в молитві до Небесного Батька, щоб просити про настанову. Навіть якщо ти тільки сподіваєшся повірити, це гарна стартова позиція. Я також запропонував би тобі отримати примірник Книги Мормона або у місіонерів в твоєму районі, або на сайті churchofjesuschrist.org, де можуть безкоштовно надіслати його поштою. Читай її з молитвою і звертай увагу на те, що ти відчуваєш під час читання. Єдиний вірний спосіб дізнатися духовну істину – це звернутися до Бога в молитві. Досліджуючи Книгу Мормона і дізнаючись більше про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, ти будеш приведений до істин, які Бог приготував для тебе.

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]