мормон-член мормонської церкви

ПИТАННЯ

Дідусь,

Нещодавно я відправила це своїй мамі, висловивши занепокоєння наступним:

Мама, це велике спонтанне питання, але мені потрібна твоя допомога, тому це турбує мене і навіть змушує плакати вже довгий час. Я переймаюсь через те, що якби хтось, кого я люблю, помер би прямо зараз, я б більше не змогла його бачити. Не тільки бачити, але я не могла б фізично доторкнутися і жити з ним так, як ми живемо на землі. Я стурбована, чи є істинність в запечатуванні.

Грейсі

ВІДПОВІДЬ

Привіт Грейсі,

Я сподіваюсь, що твоя мама відповіла тобі, і що у вас була гарна і довга розмова. Це питання такого роду, яке дуже правильно обговорювати з батьками.

Життя – це чудовий подарунок! Все в ньому чудово – їсти, дихати, гуляти. Один з моїх найулюбленіших гімнів на всі часи – це пісня для Початкового товариства «Я знаю, Він любить мене»:

Коли я почую птаха спів чи неба побачу блакить,

Відчую, як дощ лице умив і як вітер в траві шумить;

Коли я пройду поміж бузків, торкнусь пелюстків троянд,

Радію, що Батько Небесний створив дивний світ, щоб міг жити в нім я.

Серед земних дарів Бога, якими ми насолоджуємося, можливо, найбільшим є любов і сімейні стосунки. Рости в люблячій сім’ї з батьками, братами та сестрами – це безцінне благословення. Створення сім’ї з люблячим чоловіком і власними дітьми приносить в наше життя неперевершену радість.

Якби ми могли насолоджуватися цими благословеннями тільки в земному житті, ми все одно дякували і вихваляли б Бога за те, що у нас взагалі була можливість пережити все це. Але обіцянка євангелії, схоже, більша, ніж ми можемо сподіватися: ми можемо жити з тими, кого ми любимо, вічно! І ми можемо робити це в досконалому стані, з усією радістю, яку ми відчуваємо зараз і більше, і без проблем, які нам дошкуляють!

Ти відчуваєш природний страх втрати чогось дуже цінного. Я раджу тобі підходити до цього з позитивної точки зору, а не негативної. Нам була обіцяна радість, яка в буквальному сенсі перевершує наше розуміння, і вона містить у собі обіцянку вічного життя з тими, кого ми любимо і цінуємо, а також з тими, хто любить і цінує нас. Тримайся цієї надії і дозволь їй спонукати тебе стати такою людиною, яка може жити таким життям – людиною милосердя, терпимості, благодаті і незламної віри.

Ми всі робимо помилки, Грейсі. Але твоє ім’я (Grace (англ.) – благодать) має нагадувати тобі, чому ми маємо таку вагому причину сподіватися і навіть радіти. Христос спокутує нас! Його благодаті досить! А це означає, що будь-яка радість, всі ці чудові речі, які ми боїмося втратити найбільше, можуть бути нашими навічно. Все, що нам потрібно зробити, це простягнути руку і взяти їх. Май віру і впевненість! І обов’язково скажи мамі, як сильно ти її любиш. (І татові. Татам теж подобається чути подібні речі.)

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)