поради тим, хто не відчуває любов Бога

У своєму виступі на Генеральній конференції в квітні 2012 року Старійшина Джеффрі Р. Холланд сказав: «Наскільки б ви, на вашу думку, не запізнилися, скільки б, як ви думаєте, нагод не втратили, скількох би помилок, як ви відчуваєте, не припустилися, або скількох талантів, ви думаєте, що не маєте, чи як далеко від дому, від сім’ї та від Бога ви не віддалилися б, я свідчу, що ви не зайшли далі тієї відстані, куди сягає божественна любов».

Але можуть бути часи, коли ми відчуваємо, що Бог не любить нас. Отже, що ми робимо, коли бачимо когось, кого ми знаємо або любимо, хто бореться з цим відчуттям зневаги? Ми поставили читачам нашого сайту LDS Living ці питання, і їхні відповіді чудові. Ось лише кілька глибоких порад, якими вони поділилися з тими, хто відчуває, що Бог їх не любить.

Від редакції: Наступні відповіді були відредаговані задля обсягу та ясності.

  1. Майкл Роберт Хенкок: Навіть якщо ви переживаєте найтемніші людські емоції, коли ви почуваєтесь загубленими, Господь відчував те ж саме в процесі Спокути. Він точно знає ваші почуття. І Він був готовий так страждати заради вас. Це стосується вас. Це було заради вас. Він завжди поруч, особливо, коли здається, що це дуже важко помітити. Він також почувався самотнім на хресті та в саду, бо Його друзі навіть не змогли пильнувати. Він знає вихід, тому що Він – вихід.
  2. Девід Баклі Девіс: Знайдіть себе в служінні іншим. Я знаю, це звучить божевільно, але мені самому довелося це робити. І це чудово працює! Коли ви відчуваєте себе пригніченим і зневіреним, йдіть і знайдіть того, кому потрібна допомога.
  3. Тобі Гамільтон: Шукайте світло всюди, де його можна знайти…
  4. Хуан Пауло Кандідо: Не відступайте, не здавайтеся, і не смійте сумніватися. Його любов дійсно проявляється в результаті випробування нашої віри. Він дійсно проявляє Свою любов, коли ми проходимо через найважчі й найтемніші часи в своєму житті. Дух свідчить і приносить світло Христа в наше життя, коли ми молимося, читаємо Священні Писання, виконуємо Його заповіді та відвідуємо храм. Його любов всюди, в будь-якому тихому і спокійному місці. Він дійсно проявляє Свою любов; це може бути не в той час, в який ми хочемо, але Він дійсно проявляє Свою любов.
  5. Бріттон Дж. Орвін: Бог дійсно любить вас. Він просто діє незбагненним чином, і ви маєте вірити, що Він знає, що Він робить.
  6. Рейчел Ларсон: Я думаю, що важливо проаналізувати, звідки ці почуття. Ви відчуваєте, що Бог залишив вас? Ви не отримуєте відповіді на свої молитви? Чи пройшли ви через травмуючий досвід, який змушує вас запитувати себе, чому люблячий Бог призначив вам пройти через це? Бог любить вас. Це факт. Але відчуття, що тебе не люблять, не приходить нізвідки. Над цими почуттями необхідно працювати, щоб відновити відносини з Богом. Я дійсно зрозуміла, молитви, в яких я відкрито виливаю свої почуття Богові, допомагають мені більш повно відчувати Його любов.
  1. Квінтен Ендрю Хемон: Бог нездатний ненавидіти. Або відчувати неприязнь. Він – ваш Небесний Батько, і Він має досвід смертного життя. Він жив і помер. Він має вічну мудрість, вічне знання і вічну любов. Він завжди любив, і завжди любитиме, кожне творіння на цій землі.

Ця стаття була написана LDS Living Staff та опублікована на ldsliving.com під назвою «7 Life-Changing Pieces of Advice for Those Who Cannot Feel God’s Love for Them»
Українська © 2018 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2018 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

 

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]