покидаючи церкву

ПИТАННЯ

Дідусь,

Як правило, всі колишні мормони описують відчуття спокою, свободи, відчуваючи, що мормонізм менше «контролює їхній розум», коли йдуть з Церкви. Я чесно скажу, що теж мав ці почуття (коли читав їхні історії). Нас обманює сатана, чи що? Єдине пояснення, яке я можу придумати: повна втрата Святого Духа, отже, психологія/мислення людини змінюється (майже миттєво). Вона стає відокремленою від Бога. Деякі навіть заявляють про те, що вони стали відчувати себе ближче до Бога, тоді як більшість кажуть, що атеїзм, агностицизм – не вірити ні в що – це правильний шлях. Я чув вираз «як пір’їнка за вітром… захоплюються від усякого вітру науки (ну, я не можу згадати решту, але це Писання, і ще є повна цитата Бригама Янга про людей, які залишають Церкву СОД). Що ви думаєте про цей так званий вихід з віри та про мої вищевикладені думки? Сон Легія безпосередньо пов’язаний з тим, що відбувається зараз.

Коллз

ВІДПОВІДЬ

Коллз,

Коли я замислююся над вибором людей, які залишили Церкву, очевидна відповідь – вони пережили втрату Духа нашого Господа. Сон Легія безумовно пов’язаний з цим типом досвіду навіть тепер; Ламан і Лемуїл символізують будь-якого члена Церкви, який йде і знаходить велику і простору будівлю.

Коли я продовжую розмірковувати про сон Легія, я думаю, що люди в тій будівлі дійсно добряче веселилися. Вони пили, носили дорогий одяг, можна навіть сказати, що вони насолоджувалися повною мірою.

Ці люди починають отримувати задоволення від гріха. Наскільки легше пити, їсти й веселитися, ніж триматися за жезл з заліза? Однак, як кажуть нам Писання, їхнє задоволення, їхня насолода триватимуть тільки мить, а потім будівля впаде.

Пригадайте блудного сина, коли він отримав батьківський спадок, а потім пішов і все прогуляв. Я припускаю, що в житті цього блудного сина було багато веселощів. Він більше не підкорявся домашнім правилам, які заважали йому насолоджуватися життям. Однак, як тільки веселощі пройшли, іншими словами, коли людина фактично опинилася в ситуації справжнього самоаналізу – до кого він схотів повернутися, навіть якщо б довелося стати слугою?

Коли я думаю про душевний стан спокою і радості, пов’язаний з євангелією, а потім про свободу і спокій, які відчувають ті люди, ці відчуття не є рівнозначними. Існує різниця між задоволенням, яке дає світ, і радістю, яку приносить євангелія.

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest