розповісти-про-храм

Розмова із дітьми про храм та про те, що саме відбувається всередині – є дуже важливою. Однак, ми не наважуємося занадто заглиблюватися у цю тему, бо храм є священним. Пропонуємо вам деякі поради, які можуть допомогти спланувати бесіду.

Вивчайте Дорогоцінну Перлину

Вивчайте Дорогоцінну Перлину

Багато принципів, які розглядаються у храмі, також присутні в Дорогоцінній Перлині. Вивчайте її зі своїми дітьми і познайомте їх з цими доктринами. Це також чудово підготовить їх до вивчення Дорогоцінної Перлини в рамках семінарії.

Подивіться разом відеозапис присвячення храму

Подивіться разом відеозапис присвячення храму

Відеозаписи присвячення храмів можуть бути чудовим початком знайомства з церемоніями та традиціями, пов’язаними з храмом. Храм сповнений символічними діями, такими як, наприклад, змах хустинок під час окрику Осани. Надайте своїм дітям якнайбільше шансів побачити символічні дії  і потім поговоріть про це з ними.

Робіть прання разом із своїми дітьми

храмова білизна мормонів

Познайомте своїх дітей з храмовою білизною ще у ранньому віці, коли виконуєте хатню роботу. Допоможіть своїм дітям зрозуміти важливість вашої храмової білизни й того, що ви робите, щоб зберегти їх святість.

Приймайте Причастя

хлопці розносять причастя

Хрищення – це перший завіт у вашій духовній подорожі. Коли ваші діти приймають хрищення, скористайтеся можливістю навчити їх важливості того, що вони роблять. Ви можете розмовляти з ними про це кожну неділю, коли ви самі приймаєте участь у цьому таїнстві. Кожного разу, коли ви стикаєтесь із завітами у вашому сімейному вивченні Писань, обов’язково звертайте увагу своїх дітей на їх важливість.

Покажіть зображення храму

храм мормонів

Покажіть зображення свого улюбленого храму або відвідайте найближчий до вас храм, щоб навчити своїх дітей про символіку храму. Чому саме ангел Мороній? Що являє собою ця форма? Чому вони підсвічуються вночі? Кожне із цих питань – це можливість познайомити своїх дітей з символами храму.

Дивіться фільми разом

Перегляд фільмів – це чудовий спосіб навчитись знаходити основні думки та зв’язки між ними. Обряди, що виконуються у храмі, можуть спантеличити. Тренуйте своїх дітей досягати розуміння шляхом розмірковувань. Коли ви наступного разу дивитиметеся фільм Діснея, обговоріть його з вашими дітьми.

Поясніть, що саме відбувається у храмі

купель у храмі

Ваші діти, ймовірно, приймали участь у обрядах хрищення та конфірмації  заради померлих у храмі. Розкажіть їм, що відбуватиметься далі! У храмі для дорослих проводяться три обряди: початкові обряди, ендаумент та запечатування шлюбу. Розкажіть про кожен із них та в загальних рисах поясніть, що саме відбувається.

Використовуйте Писання, щоб пояснити символи

сімейне вивчення писань

Значна частина символів, які присутні у початкових обрядах та ендаументі, знаходяться у Старому та Новому Завіті. Використовуйте Писання, щоб пояснити символіку дій, які ми виконуємо. Президент Езра Тафт Бенсон відкрито говорив про символічність храму в присвяченні храму в Логані. Ви можете звернутися до цього виступу  у пошуках допомоги та керівництва.

Скористуйтеся порадами з Посібника з підготовки до відвідування храму

Цей посібник містить затверджену програму з підготовки до відвідування храму. Коли ваші діти подорослішають, ви зможете познайомити їх із уроками, як тільки вони стануть актуальними. Не треба чекати.

Поважайте святість

Якщо ви обіцяли не говорити про щось, то не говоріть. Це легко.

Пам’ятайте, що це є вашим вибором, що саме розказати про храм вашім дітям. Сподіваємося, цей перелік порад надасть вам деякі ідеї про те, як спланувати розмову.

Як саме ви знайомите своїх дітей із храмом? Поділиться з нам у коментарях.

Оригінал статті був написаний англійською мовою та опублікований на сайті mormonhub.com. Переклад Олени Сміт.

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.