A young Mormon standing

Я вирішив написати цей нарис тому, що маю особисте свідчення щодо того, як визначити істинність вірувань членів Церкви мормонів, або правильніше сказати членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оскільки я самостійно пройшов шлях від глибокої інформаційної прірви в розумінні віровчень та життя мормонів, до повного сприйняття та ототожнення себе з цією християнською громадою. Сподіваюсь, що мій досвід буде цікавим та стане  корисним для читачів.

Причина перша: внутрішнє підтвердження від Святого Духа

Моє перше знайомство з місіонерами Церкви відбулось в трохи дивний спосіб – зазвичай вони самі підходять до людей на вулиці та цікавляться, чи є у тих бажання почути про Христа, але в моєму випадку я сам зателефонував їм та спитав, як я можу з ними зустрітися, бо хотів отримати Книгу Мормона.

До зустрічі з ними я вже  був підготовлений, оскільки знав Біблію на пристойному рівні (раніше пару років відвідував збори однієї з протестантських церков). Тому налаштувався на  довгу та запеклу релігійну полеміку. На мій подив, місіонери просто дали мені Книгу Мормона і розповіли про свої вірування, однак анітрохи не намагались мене переконати в своїй правоті. Вони лише запропонували мені спитати самого Бога, чи є правдою те, що вони мені розповіли та прочитали вголос всім добре відомий вірш з Книги Мормона – Моронія 10:4. Я так і зробив, оскільки знав, що Господь дійсно відповідає на наші молитви.

Звичайно, я не почув гучного голосу з неба, але в душі я відчув неймовірний спокій та приємне ввідчуття присутності Святого Духу. Для цього мені не потрібно було робити якихось обрядів та дивних молитов, я просто говорив з Богом своїми словами, і відчував, що Він відповідає мені.

Причина друга: слова мормонських пророків вчать основам Євангелії

Багато хто скаже, що покладатись на свої відчуття – це нерозумний підхід у питанні визначення істинності релігійної доктрини, оскільки на відчуття людини впливає багато факторів, якими можна за бажанням маніпулювати, і я з вами повністю погоджуюсь.

Другим мірилом, яке я для себе обрав – це відповідність слів мормонських пророків словам та вченню Христа. Святий Апостол Павло у посланні До Галатів 1:8 казав: «Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!». Пам’ятаючи це, я ретельно вивчав слова сучасних пророків, заглиблювався у вірування мормонів, однак мені так і не вдалося знайти розбіжностей з доброю новиною, яку ніс людям Ісус. Мормони вірять, що Ісус Христос – це Син Божий, що Він помер за наші гріхи та воскрес на третій день, що ж ще може зробити людину більшим християнином, ніж віра у це?!..

Причина третя: життя мормонів відповідає вченню Христа

У своєму житті я бачив багато випадків, коли люди  говорять красиві слова, однак на ділі вчиняють протилежне, тому вчинки для мене є остаточним доказом того, що людина каже правду. В Книзі Мормона згадується, що зіпсоване дерево приносить злий плід (3-Нефій 14:17) , тобто впізнати сутність та справжні наміри людини можна за її вчинками.  Мормони змогли показати мені свою віру у власних вчинках.  Вони кожен день прагнуть ставати кращими, ніж були вчора, вони прагнуть досконалості, яку мав Сам Ісус Христос.

Вчення сучасних пророків несуть багато знань та практичних порад про те, що людина може ділитись Євангелію не тільки через слово, а й через свій особистий приклад та через практичне служіння людям, бо служіння іншим – це ще один спосіб служити Богу (Мосії 2:17).

Це були три причини, чому я став мормоном, тобто членом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Ви можете дізнатись більше у що вірять мормони на сайті: mormon.org

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online