нам треба приймати рішення, якою дорогою іти

Це одне з найпоширеніших питань: що мені робити?

Дуже часто ми спрямовуємо його до Бога, і майже завжди це пов’язано з важливими рішеннями в житті. Де мені навчатися? Чи варто мені служити на місії? Яку кар’єру мені обрати? Чи варто одружуватись з цією людиною? Ми можемо шукати відповіді на ці питання до нестями.

Нас ще більше зводить з розуму те, що нам здається, що небеса мовчать. Виникає спокуса поставити ще одне питання: Чому Бог не квапиться скеровувати нас стосовно найболісніших для нас питань?

Відповіді на це питання мають свої особливості, і вони різноманітні. Всі люди різні, і ми всі маємо різні потреби. Проте, є одна істина, яка може бути універсальною для всіх: Бог ніколи не прийматиме рішення за нас, як би сильно ми цього не хотіли. В кінці дня, незалежно від того, скільки вказівок або настанов ми отримали чи не отримали, саме ми приймаємо рішення.

Бог ніколи не забере у нас здатність приймати рішення. Наша свобода вибору є важливою для плану спасіння і є божественним даром, який призначений для того, щоб розширити наші можливості і облагородити нас. Ми маємо навчитися робити вибір, і робити правильний вибір.

Якщо це бентежить вас, є ще одна істина, яка має дати вам впевненість і надію: Бог освячує рішення, які ми приймаємо, коли ми робимо все, що можемо. Освячення – це коли щось стає священним або освячується для вищої мети. Якщо ми робимо все можливе, щоб прийняти вірне рішення, підкоряючи свою волю Божій, і діємо з вірою, Бог дозволить нашому рішенню бути нам на благо.

Це зовсім не означає, що все завжди буде так, як ми цього хочемо. Іноді навіть щось може піти не так. Проте, Бог не дасть нам зійти зі шляху або заблукати. Незалежно від того, що станеться, ми будемо просуватись вперед, ближче до Нього.

Ми можемо почати сьогодні. Чим більше кроків ми робитимемо з вірою, тим більше впевненими ці кроки ставатимуть. Чим більш впевненими ми стаємо, тим більше ми зможемо впливати на інших людей і допомагати їм слідувати за нами. Якщо ви відчуваєте, що заплутались, ось кілька ідей з чого вам починати:

  • Дізнайтеся про всі можливі наслідки ваших рішень. Які результати найбільше співпадають з тим, чого ви хочете і чого, як ви вважаєте, хотів би Бог?
  • Спитайте себе, чи подобається вам відповідь Бога, чи ви дійсно можете робити вибір з багатьох хороших рішень.
  • Моліться про смирення, щоб підкорити свою волю волі Бога і розвинути справжнє бажання. Бог може не давати відповідь, тому що Він знає, що ми не будемо діяти відповідно до цього.
  • Почніть рухатися вперед в кращому напрямку, який ви можете побачити. Бог скоріше не дасть вам зробити щось неправильно, ніж скаже вам, що ви маєте робити.
  • Складіть список того, за що ви вдячні, і як Бог проявив Себе в вашому житті останнім часом. Можливо, Він скеровує вас більше, ніж ви можете уявити.

Бог хоче звеличити нас. Якщо наші серця зосереджені на правильних речах, і ми старанно робимо все, що від нас залежить, він освятить нас. Ми повинні рухатися вперед з надією на цю обіцянку.

Ця стаття написана Алеа Інграм і опублікована англійською мовою на www.ldsdaily.com. Переклад Людмили Шепелєвої.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.