Картина Йонгсанг Кіма

Чому ми тут?

Це екзистенційне питання затьмарює розум багатьох людей і часто є джерелом тривоги.

Як члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, ми віримо, що справді є причина, чому ми тут, і це не лише еволюційні обставини.

Ми віримо, що людське життя – це не випадковість. Наше життя, і кожне життя, має мету. Кожен із нас вирушає в цю смертну подорож, щоб бути щасливими, досягти успіху та здійснити свої мрії, і на цьому шляху ми стикаємося з кризами, бурями та турбулентністю.

Простіше кажучи, життя — це час випробування і зростання для наших душ.

До нашого народження ми, як духовні створіння, жили з Небесним Батьком. Ми були щасливі там, але нам ще потрібно було зростати. Ось чому Небесний Батько послав нас сюди жити земним життям. Він хоче, щоб ми навчилися самостійно робити вибір і розвивалися на основі всього того досвіду, який пропонує життя з фізичним тілом. Його кінцева мета для нас — повернутися до Нього і мати вічне життя з нашими сім’ями в Його царстві та бути щасливими.

Він хоче, щоб ми досягли того «​​​вічного життя​, яке обіцяв​ був від вічних часів необманливий Бог» (Титу 1:2).

І Він має на увазі це для кожного; для Нього не має значення, на скільки людей ви впливаєте чи скільки грошей заробляєте. Для Бога ви варті більше, ніж можете собі уявити. Ось чому він послав вас сюди, ніби відправив вас до коледжу, щоб ви могли стати ще кращими.

«Бо ось, це є Моя робота і Моя слава — здійснювати безсмертя​ і ​вічне​ ​життя​ людини» (Мойсей 1:39).

Ми тут, щоб вчитися та вибирати для себе

Бог дав нам смертне життя, щоб допомогти нам засвоїти один із найкращих уроків життя — як приймати власні рішення.

Небесний Батько хоче, щоб ми вибирали добро і дотримувалися Його заповідей. І хоча Він розчаровується, коли ми обираємо інший шлях або робимо життя складнішим, ніж воно повинно бути, за нами завжди залишається вибір.

Бог навіть дав Адаму та Єві вибір, коли сказав: «Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти» (Бут. 2:16). Він все ще наказував їм не їсти плід із забороненого дерева, але вони вирішили з’їсти заборонений плід і прийняли наслідки, які це принесло. Ці наслідки включали те, що вони були вигнані із саду, де було все забезпечено і жилося легко, але вони також стали сильнішими та завдяки цьому зрозуміли різницю між добром і злом.

Ми віримо, що насправді частиною Божого вічного плану було те, щоб вони врешті-решт залишили сад і розвивалися через труднощі, але Він чекав, поки вони оберуть це самостійно.

Завдяки цьому всі ми також благословенні знанням добра і зла і можемо відповідно керувати своїм життям!

Чому життя таке складне?

Іноді життя настільки складне, що змушує нас дивуватися, чому Бог допускає, щоб з нами траплялися погані речі.

Але боротьба та випробування – це те, що поглиблює наш характер, навчає нас життєвих уроків і того, як цінувати те, що для нас є найважливішим. Попри все це, Бог є нашим батьком і ніколи не залишить нас самих. Він точно знає, через що ми проходимо, і як нам допомогти.

Христос постраждав за нас і знає весь наш біль і горе, і якщо ми дозволимо Йому, Він може втішити наші серця і вести нас у наші власні темні дні. Незалежно від того, якими темними речі можуть здаватись, Він пропонує майбутнє світло й радість, як у нашому земному житті, так і в житті прийдешньому.

Є так багато радісних моментів і благословень, які ми сприймаємо як належне, які можуть допомогти нам піднятись й підбадьоритись.

Це також допомагає пам’ятати, що є причина для випробувань. Переживання через страждання може дати нам ясніше уявлення про хороші речі, які сталися, і оцінити їх. Зло існує, але є і добро. Тому дерево, з якого їли Адам і Єва, назвали Деревом пізнання добра і зла.

Якби вони ніколи не їли той плід і просто залишилися в саду назавжди, вони, мабуть, не відчули б різниці та навіть не зрозуміли, що таке справжнє щастя.

Бог дає нам лимони не тому, що хоче бачити нас покараними. Земне життя пов’язане з безліччю випробувань, з якими нам потрібно зіткнутися, щоб рости.

Небесний Батько дав нам Спасителя

Ми не були залишені напризволяще протистояти бурям життя. Бог послав Свого Сина, Ісуса Христа, щоб нам не довелося робити це самим. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого» (Івана 3:16).

Як будь-який люблячий батько, Бог хоче, щоб ми були щасливі, але Він також поважає нашу здатність вибирати для себе. Ось чому ми часто грішимо або не дотримуємося Божих заповідей, таких як любити інших та бути чесними. І Бог знав, що нам, Його дітям, потрібно буде покаятися і виправляти свої гріхи та помилки, щоб стати кращими.

Ось чому Ісус Христос відіграє найважливішу роль у всьому Божому плані та в нашому житті, тому що «під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (Дії 4:12).

Ісус Христос взяв на Себе всі наші гріхи, щоб нам самим не довелося за них платити. По суті, він заплатив за них в обмін на те, щоб ми виконували свою частину, яка полягає в тому, щоб ми визнавали свою провину та робили щось з цим – покаялися.

Для того, щоб мати вічне щастя та спасіння в майбутньому житті, важливо, щоб ми каялися і прагнули ставати кращими кожного дня. Не тому, що Бог просто хоче винагородити праведних, а тому, що ставати більш схожими на Христа та слідувати за Ним – це найбільше щастя, якого можна досягти. Покаяння через жертву Ісуса Христа, або Спокуту, робить це можливим.

Це справді один із найбільших подарунків, які ми отримали.

Ісус не тільки заплатив за всі наші гріхи, але й взяв на Себе всі тяготи, хвороби та душевні болі, які ми коли-небудь матимемо. Він усе це відчув, щоб, коли прийде для нас час пройти через горе, Він міг нас зрозуміти.

Якщо ви вирішите слідувати за Ісусом Христом і впустити його у своє життя, ви ніколи не будете самотні.

Він хоче, щоб ми мали справжню радість як у цьому житті, так і в майбутньому вічному житті. І ми не повинні бути ідеальними. Він той, хто може бачити крізь наші недоліки та помилки, хто любить нас і допомагає направляти нас туди, де ми хочемо бути.

Переклад Лії Міщенко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]