Жінка дослухалась поради "Говори з Богом"

Я завжди захоплювалась канцелярським приладдям. Похід за покупками перед школою для мене був майже таким самим, як похід за покупками напередодні Різдва. Мені подобалось приводити все до ладу та планувати свій розклад на майбутній навчальний рік. Ідея мати напружений графік здавалася мені перспективною. Поки я зростала, я постійно була зайнятою у шкільних та позашкільних заходах, але мені це було до вподоби. Досягнувши зрілого віку і маючи власну родину, я змінила свій погляд на такий щільний графік.

Те, що колись було прийнятно, тепер часом здається виснажливим. Я часто почуваюся перевантаженою, так, начебто я не можу впоратись з усіма своїми справами. Я думаю, не лише я почуваюся так. Це почуття, з яким багато людей борються щодня. Я все ще не відчуваю, що можу все контролювати, але я знаю, що я не одна.

Одного разу я почувалася дуже перевантаженою. У мене був настільки величезний стрес, що я не могла нормально спати і не ставилась до своєї сім’ї з належною добротою, на яку вони заслуговували. Я дуже сильно відчула, що мені потрібно помолитися і попросити мого Небесного Батька про допомогу. Я пішла до своєї кімнати, встала на коліна і заплакала. Я молилася моєму Батькові на Небесах, щоб сказати Йому, наскільки мені шкода, що я так недобре ставилася до своєї родини, і висловила своє бажання бути такою дружиною та матір’ю, яка їм потрібна. Я попросила настанов, щоб дізнатися як мені впоратись зі своїми справами і залишатися тою, ким я хочу бути. Після молитви я сиділа в своїй кімнаті і відчувала щось, чого я вже давно не відчувала. Я відчувала спокій. Я знала, що мій Небесний Батько турбується про мене та мої хвилювання, навіть якщо вони здаються банальними в порівнянні з деякими випробуваннями в світі.

Це почуття спокою дало мені надію на те, що я зможу впоратись з тим, що мені потрібно зробити, залишаючись дружиною та мамою, якою я повинна бути. Я подивилася на свій розклад знову і побачила, що обов’язки, які мене обтяжували, більше не здавалися мені такими складними або настільки важливими. Я дуже сильно відчула, що мені потрібно подумати про справи у моєму списку і вирішити, що насправді потрібно зробити. Я помолилися знову, щоб отримати скерування, і практично миттєво вже знала, які з пунктів я могла зробити іншим разом або попросити зробити когось іншого, а що я могла взагалі не робити.

Після цього досвіду я продовжувала молитися про баланс у моєму житті кожен день. Мої дні не ідеальні, але я відчуваю, що Небесний Батько допомагає мені дізнаватись, як краще зберігати рівновагу в моїх повсякденних справах. Я ціную настанови, які я отримую кожного дня завдяки цим молитвам.

Я знаю, що Небесний Батько піклується про те, що турбує нас. Часто ми можемо потрапити в пастку, вважаючи, що наші проблеми не достатньо важливі, щоб про них молитися. Але це не так! Бог любить нас. Він у буквальному сенсі є нашим Батьком на Небесах; і так само, як для земного батька, для Нього важливо те, що є важливим для нас. Він хвилюється про те, про що хвилюємось ми. Він хоче знати, що ми думаємо, і Він бажає направляти нас.

Ми просто повинні бути готовими звернутися до Нього.

Моліться часто та спілкуйтеся з Небесним Батьком для того, щоб побудувати особисті стосунки з Ним. Ми дійсно Його діти і Він любить нас дуже сильно. Він чекає коли ми звернемося до Нього. Я свідчу про те, що Бог любить вас, і якщо ви зможете знайти час і зробити молитву невід’ємною частиною свого дня, ваше життя буде благословенним.

Ця стаття написана Маккензі Гаймон та вперше була опублікована англійською мовою на www.mormon.org. Перекладено Ольгою Федоровою.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)

Позначки: