Дітер Ф.Ухдорф закликає бути мужніми

https://www.facebook.com/lds.dieter.f.uchtdorf/posts/570879803082701%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.dieter.f.uchtdorf%2Fposts%2F570879803082701&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

Всім, хто є членами Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів: я закликаю вас бути впевненими і мужніми, живучи як члени Церкви в доброті та чистоті. Будь ласка, виступайте на захист того, чим є євангелія. Ми не повинні бути зарозумілими, але ми й не повинні ухилятися від того, щоб жити відповідно до своїх переконань і ділитися ними.

Я пригадую досвід одних батьків, про який я чув, які реєстрували свою дитину до школи. У реєстраційній формі було питання, чи є дитина лютеранином або католиком. Батьки повідомили шкільній адміністрації про те, що їхня дитина не є ні тим, ні іншим: він – член Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Їм сказали, що назва Церкви занадто довга, щоб включити її в форму.

Після того, як ці батьки терпляче і доброзичливо наполягали на тому, що це важливо для їхньої сім’ї, вони, нарешті, змогли знайти спосіб зареєструвати свою дитину в школі, вказавши в реєстраційному бланку, що він є членом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Можливо, це дрібниця, однак на маленьких петлях великі ворота обертаються. Ці батьки розуміли, що їхня релігія досить важлива, щоб її включили в реєстраційну форму. Це той вид зрілості і впевненості, який наші діти і онуки мають бачити в нашій повсякденній взаємодії з іншими людьми.

Нам не потрібно підносити себе на п’єдестал і дивитися звідти на людей інших віросповідань, але також не слід щулитися і соромитися розповідати іншим про те, хто ми і у що ми віримо. Нам слід відчувати себе впевнено і гармонійно, щоб розповідати про те, хто ми такі, дивлячись в очі всім, з ким ми спілкуємося в нашому повсякденному житті. Наша доброта до наших ближніх і відданість принципам живої євангелії будуть нашими кращими місіонерськими інструментами, частіше навіть більше, ніж наші слова.

Переклад Тамари Мартиненко

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]