священна роща

зображення: churchofjesuschrist.org.

Коли я виступав на Генеральній конференції в жовтні минулого року, я позначив 2020 рік, як ювілейний період, присвячений 200-річчю від дня, коли Бог-Батько та Його Улюблений Син Ісус Христос явилися Джозефові Сміту у видінні. Ця унікальна подія в історії людства дала початок Відновленню євангелії Господа – Відновленню, яке триває й донині. Як же ми благословенні тим, що живемо в світі цього бачення. З цим баченням прийшло нове розуміння природи Бога, нашого Батька та Його Сина Ісуса Христа.

Бог любить всіх Своїх дітей і у Нього є бачення для кожного з нас. Подібно до того, як Він почув молитву Джозефа у 1820 році, Він чує вас і жадає говорити з вами за допомогою Духа. Небесний Батько хоче, щоб ви були з Ним. Ми хочемо, щоб ви були з нами. Це буде важливий рік. Ми запрошуємо вас взяти активну участь в поширенні послання про Відновлення євангелії Спасителя, що триває. Скоро ми розповімо про це докладніше, але ви можете почати вже сьогодні, діючи згідно з тим, до чого я закликав вас минулої Генеральної конференції, щоб ви могли зануритися у славетне світло Відновлення.

На що це схоже? Можливо, ви захочете розпочати підготовку з того, щоб заново перечитати  розповідь Джозефа Сміта про Перше видіння, записану в Дорогоцінній Перлині. Або обдумаєте такі важливі питання, як «Наскільки іншим було б моє життя, якби моє знання, здобуте з Книги Мормона, раптом забрали у мене?» або «Як події, що послідували за Першим видінням, змінили моє життя і життя моїх рідних?»

Оберіть свої власні запитання. Розробіть свій власний план. Скористайтеся будь-яким з цих закликів, щоб підготуватися до того, щоб ділитися важливими посланнями про Відновлення, що триває. Якщо ви будете шукати Ісуса Христа в своїх зусиллях, Бог підготує вас до подальшого отримання світла. Ваша особиста підготовка допоможе квітневій Генеральній конференції стати для вас не лише пам’ятною, але й незабутньою. Настав час діяти. Це поворотний момент в історії Церкви, і ваша роль є життєво важливою.

Я свідчу, що Ісус Христос живе. Він керує цією Церквою в наші дні. Бог довіряє нам, всім нам, зіграти важливу роль у Відновленні Його євангелії.

Ця стаття була написана англійською мовою Президентом Расселлом М. Нельсоном та опублікована на сайте churchofjesuschrist.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]