ми будемо пам'ятати Президента Тамаса С. Монсона

У той час як ми всі сумуємо через відхід з життя Президента Томаса С. Монсона, 16-го Президента і Пророка Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, ми можемо читати і розмірковувати про його життя. Ця велика людина служила в якості Апостола і Пророка Господа протягом 54 років. З усього, що про нього було або буде написано і сказано, ось три речі, за які, на нашу думку, його пам’ятатимуть найбільше.

Президент Монсон щиро піклувався про вдів

Багато членів церкви чули про дивовижне покликання його в якості єпископа, коли йому було лише 22 роки, і про 84 вдови, про яких він піклувався і яким служив у цій якості. Завдяки його історіям і розповідям інших людей ми могли побачити, як він прислухався до спонукань Духа, які допомагали йому простягнути руку і служити іншим: відвідуючи вмираючих друзів в потрібний момент, подарувавши своїх домашніх кроликів другу дитинства, щоб у його сім’ї був обід на День подяки і часто відвідуючи будинки престарілих, знаходячи час між виконанням своїх численних важких обов’язків. Покійний Президент Бойд К. Пекер сказав про нього: «Він відвідує [будинки престарілих] кожен раз, коли дозволяє його напружений графік, а іноді навіть коли не дозволяє».

Його любов і готовність служити іншим, а також його дар знати через Дух як це робити, були його особливими рисами і тим, що надихає інших чинити так само, навіть після його смерті.

У президента Монсона було почуття гумору … і вуха, якими він міг ворушити

Той факт, що він міг ворушити вухами по своєму бажанню, був просто приголомшливим. Справа в тому, що він робив це сидячи в президії на зборах, щоб кинути виклик маленькому наслідувачу, який дивився на нього, більш того, не кажучи вже про те, що він продемонстрував це всьому світові на Генеральній конференції. Його комічні історії, здавалося, завжди були найбільш пам’ятними моментами конференції, нагадуючи нам про те, що гумор можна знайти на всіх етапах життя, і про те, що завжди потрібно прагнути зберігати посмішку, йдучи по життєвому шляху.

Президент Монсон використовував життєві притчі, щоб навчати Євангелії

Можливо, одна з найбільших речей, за яку будуть пам’ятати Президента Монсона, – його унікальний погляд на життя і вміння бачити духовний зміст у повсякденних подіях. У 2013 році він розповів про те, як одного разу він випадково розпочав лісову пожежу біля їхнього будиночка в горах, перетворивши цю публічну помилку в урок про небезпеку непокори. Іншим разом він розповів про свою першу неділю в таборі новобранців і про мужність, яка була йому потрібна, щоб вистояти на самоті, як він думав, в своїй вірі, і як ми можемо зробити те ж саме, відстоюючи те, що правильно в цьому мінливому світі. Він регулярно перетворював життєвий досвід в прекрасно розказані притчі, які торкалися сердець і надихали на позитивні зміни у всьому світі, в якійсь мірі повторюючи стиль навчання Спасителя.

Пам’ятаючи про життя і справи цієї великої людини, ми можемо наслідувати його  приклад служіння, почуття гумору і здатність розпізнавати життєві уроки, в той час як кожен з нас йде своїм власним шляхом назад, в присутність Господа.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online