звернення президента расела м нельсона

2020 рік виявився важким. Багато хто з нас відчуває себе психічно, фізично та духовно виснаженими, також іноді може бути важко зрозуміти, як ми можемо рухатися далі. Якщо ви в такі моменти замислювались над тим, чи чує вас Бог, і як ви можете знову відчувати надію та щастя у своєму житті, це для вас. Наступної п’ятниці о 20:00 за київським часом Рассел М. Нельсон, пророк та президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, опублікуєособливе відео, послання надії та зцілення.

Якщо ви раніше не чули про президента Нельсона, він усе своє життя допомагав людям і служив їм. Протягом десятиліть він був всесвітньо відомим кардіохірургом, допоміг розробити перший апарат штучного кровообігу, який застосовувався під час операцій на відкритому серці, і головував у багатьох медичних комісіях, асоціаціях та радах, перш ніж у 1984 році був покликаний в якості провідника всествіньої Церкви.

Відтоді він подорожує по всьому світу, служить та піднімає людей різних прошарків суспільства на шести континентах, навчаючи про життя Христа та про те, як слідувати за Ним у мінливому світі, життя в якому стає дедалі складнішим. Якщо ви коли-небудь відчували себе дезорієнтованим, загубленим або вам було важко зберігати віру, ми сподіваємося ви не пропустите і послухаєте, що він має сказати.

 

Якщо ви хочете дізнатися більше про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів та її вірування, зв’яжіться з нами у чаті або надішліть нам електронного листа.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]