зазбанд та католицький лідер

Старійшина Рональд А. Разбанд, уривок з книги «BeNotTroubled»

У храмі ми оновлюємо наше духовне бачення. У храмі ми знову присвячуємо своє життя Господу. У храмі ми дізнаємося «про речі, як вони дійсно є, і про речі, як вони дійсно будуть» (Яків 4:13).

Президент Томас С. Монсон сказав: «Приходьте в храм і покладіть ваші тягарі перед Господом і ваш дух буде піднесено і сповнено впевненістю в майбутньому. Довіряйте Господу, і якщо ви робитимете це, Він триматиме, колисатиме і вестиме вас крок за кроком тим шляхом, який веде в Целестіальне царство Бога» («Храм Сан-Дієго: 45-й дім Господа, освячений у «час для будівництва храмів», Church news 8 травня 1993 р.).

Храми дають можливість сім’ям і окремим людям наблизитися до Господа Ісуса Христа і нашого Небесного Батька. Завдяки храму ми починаємо дивитися на життя більше з позиції вічності. Намагайтеся завжди мати при собі діючу храмову рекомендацію, і пам’ятайте, що це честь – бути гідним її. Часто відвідуйте храм, і ви будете процвітати з Духом Господа у вашому житті.

Святі в Італії довго чекали на храм.

Я дуже ціную час, проведений на освяченні храму в Римі, Італія. Він, як і всі храми, являє собою «величний символ нашого членства в Церкві» (Говард В. Хантер, Ensign, жовтень 1994 р.). Спочатку я приєднався до Старійшини Беднара, коли під час днів відкритих дверей ми проводили екскурсії для почесних гостей. Ми з сестрою Разбанд приймали делегацію Римсько-католицької церкви і Ватикану. Я турбувався про те, як католицька церква прийме наш храм в Римі. Але ми одразу відчули їхню любов і отримали їхні найкращі побажання. Ми пояснили, що не Святі Останніх Днів почали будувати храми. Храм Соломона і храм Ірода були побудовані в давні часи. Ми розповіли, що з Книги Мормона ми знаємо про те, що народи Америки будували храми і що Спаситель явився після Свого Воскресіння на одній з храмових ділянок. Ми говорили про величний дизайн, найкращі матеріали і про майстерну роботу. Коли один з членів делегації керівників католицької церкви запитав, яку підставу з Писань ми маємо для хрищення за померлих, я згадав уривок, який вивчив, будучи молодим місіонером, і сказав: «Бо що зроблять ті, хто христяться ради мертвих? Коли мертві не воскресають зовсім, то нащо вони ради мертвих і христяться?» (1 Коринтян 15:29).

Брат відповів: «Старійшина Разбанд, я ніколи раніше не розглядав цей уривок у цьому світлі». У глибині душі я зрадів.

В кінці наших екскурсій ми з сестрою Разбанд по черзі свідчили про те, що храм є великим символом нашого членства в Церкві, і що вінець усього в Церкві – шлюб на вічність і створення вічних сімей. Я говорив від імені всіх нас, членів Церкви, чиє свідчення про храмові благословення є реальними в їхньому житті. Храм дає нам вічну перспективу.

Перебуваючи там, сестра Разбанд замислилася над тим, що ж робить Римський храм таким особливим. Вона розмірковувала: «Що дало мені такі відчуття? Чи була це радість італійців, в чиїй країні, нарешті, з’явився Дім Господа? Чи був це символ овалу, який уособлює вічність, який відображений у формі храму і знаходиться в його целестіально-прекрасних залах, який є постійним нагадуванням про вічні завіти, укладені в домі Господа? Чи була це чудова храмова площа з неймовірними 500-літніми оливковими деревами, які звернули наші серця до Гефсиманії, де Господь пролив кров за кожного з нас? Можливо, це була прогулянка уздовжкаскадного фонтану, води якого протікали через центр площі до центрудля відвідувачів, нагадуючи нам про запропоновану Христом живу воду, оскільки вони привели нас до розкритих обіймів чудової копії статуї Христа Торвальдсена, і до перших Дванадцяти Апостолів, що стояли позаду Нього, які принесли євангелію в мир, щоб виконати роботу, яку їхній Спаситель заповідав їм зробити, а можливо, це було дивовижне вікно з молірованого художнього скла зі Спасителем, який стоїть в центрі, Його стопа вказувала в наш бік, а Його рука була простягнута до нас, запрошуючи всіх прийти до Нього (див. 3 Нефій 9:14)?» На її питання була дана відповідь: Все це разом сприяло потужному духу, який перебував у храмі Риму, Італія, тому що все це свідчило про те, що Ісус є Христос!

Одного разу ми зі Старійшиною Девідом А. Беднаром відвідали Мамертинську в’язницю в Римі, де ймовірно тримали апостолів Петра і Павла. У цій в’язниці, в темниці, на двох рівнях під землею, ми побачили невеликий кам’яний уламок, до якого Павла було прикуто ланцюгом впродовж двох років. Можете собі уявити, що ми відчували, коли побачили це.Євангелія, що вселяє надію, та вічний план Бога підтримали його в той жахливий час. Чи тривожило його це становище? Я впевнений, що так. Але чи тривожився він про своє становище перед Господом? Абсолютно ні, бо він був вірним інструментом в роботі Бога.

У Центрі для відвідувачів храму в Римі, Італія, всі пророки і апостоли на Землі в наші дні, всі п’ятнадцять, сфотографувалися в білих костюмах навколо Христа, на тлі статуй перших апостолів. Президент Нельсон підійшов і став поряд з Петром, старшим апостолом в ряду, на боці статуї якого було вирізано кільце з ключами, яні символізують ключі священства. Ми всі були вражені тим, що ці ж самі ключі було повернуто на Землю Петром, ​​коли він передав їх Джозефу Сміту, і що тепер ці ключі тримає Президент Нельсон, сімнадцятий Президент відновленої Церкви.

Це було чудове місце, «переламний момент в історії», з такою присутністю і силою священства Божого. Наче в унісон, пророки – теперішні й колишні – підтверджували, що Церква Господа, Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів, існує на Землі і «це наші дні».

Ця стаття була написана RonaldA. Rasbandта опублікована на ldsliving.com під назвою «How Elder Rasband testified to a Catholic leader at the Rome temple about baptisms for the dead»

Українська © 2020 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2020 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]