Пророк Рассел М. Нельсон

Я виходив з храму. Біля головних воріт чекали дві жінки. Вони озвалися до мене і запитали щось на кшталт: «Ми так розуміємо, що у вашій церкві є справжній пророк. Чого він навчає?»

Наскільки я пам’ятаю, я дав нудну і шаблонну відповідь. Згадуючи це, я думаю, що дана мною відповідь не обов’язково була невірною, але мене покоробило від того, що я не був до неї готовий. Я вірю, що Господь промовляє до Своїх дітей через живого Пророка, і все ж я не зміг передати ці послання хоч якось конкретно. З того часу я роблю все, щоб завжди пам’ятати слова, які я отримав від живого Пророка.

Нижче наводяться найважливіші рядки, взяті з кожного виступу Президента Нельсона на Генеральних конференціях за останні десять років.

2009

«Наші молитви відповідають зразкам і вченням Господа Ісуса Христа. Він навчав нас, як молитися. З Його молитов ми можемо взяти багато корисних уроків. Почати ми можемо з Господньої молитви, додати уроки з інших молитов, сказаних Ним».

«[Божа] вічна пропозиція дати особисте одкровення поширюється на всіх Його дітей. Це може здаватися надто хорошим. Але це правда. Я отримував цю небесну допомогу і реагував на неї. І я дізнався, що мені завжди потрібно бути готовим, аби отримувати її».

2010

«Ми навчаємо, що Бог безмежно любить Своїх дітей. Він любить їх усіх незалежно від раси, національности чи статі. Так було від початку, і буде надалі. Він запрошує всіх здобути вічне піднесення для їхніх сімей».

«У листі до одного зі своїх найдовіреніших своїх напарників, молодого Тимофія, Павло писав: «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі,у вірі, у чистоті». Ця порада така ж важлива для нас сьогодні, як це було тоді».

2011

Говорячи про світові потрясіння, Пророк сказав: «У нас багато причин для занепокоєння. Але нам не потрібно дозволяти страхові витісняти віру. Ми можемо боротися з тим страхом, зміцнюючи віру».

«Одним із найважливіших вчень істинної релігії є вчення про священний завіт. … Наприклад, Бог пообіцяв послати для Своїх дітей Спасителя, взамін попросивши їх бути слухняними Його закону».

2012

«[Деякі] проживають день за днем, не замислюючись про Бога і Його великодушність до них. Наскільки було б краще, якби кожен міг більше знати про божественну силу й любов Бога і виявляти Йому вдячність за це».

«У цьому світі, де так багато проблем, нам дійсно час від часу потрібна допомога. Релігія, вічна істина і наші місіонери є невід’ємною частиною цієї допомоги».

2013

«Небесний Батько та Ісус Христос відновили Церкву, її вчення і її повноваження священства. Завдяки тому Відновленню знання та основні обряди, необхідні для спасіння і піднесення, знову доступні всім людям».

«Головна духовна якість – це вміння володіти собою – сила поставити розум вище бажань. Самоконтроль створює сильну совість».

2014

«Коли ми говоримо про віру—віру, яка може зрушити гори—ми не говоримо про віру в цілому, а про віру в Господа Ісуса Христа».

«Мої дорогі брати і сестри, Відновлення, поміж іншого, розвіяло давній міф про те, що Бог перестав говорити до своїх дітей».

2015

«Запитання до кожного з нас таке: зважаючи на почуте і відчуте мною під час цієї конференції, як я змінюся? Якою б не була ваша відповідь, дозвольте мені запропонувати вам також оцінити свої почуття щодо Суботнього дня і свою поведінку в цей день».

«Нам потрібні жінки, які знають, як своєю вірою просувати виконання важливих справ, і хто є сміливими захисницями моралі і сімей в світі, зараженому гріхом».

2016

«Подумайте про це: священство, яке дарується нам, є тією самою силою і тим самим повноваженням, якими Бог створив цей та інші незліченні світи, управляє небесами та землею і підносить Своїх послушних дітей».

«Ймовірно у кожного з нас бували часи, коли горе, біль і відчай майже поглинали нас. І все ж ми тут, щоб мати радість? Так! Відповіддю є лунке: так!»

2017

«Ісус Христос, віддав Своє життя за нас. Все це для того, щоб ми мали доступ до божественної сили – сили, достатньої для того, щоб справлятися з тягарями, перешкодами і спокусами наших днів».

«Якби вам запропонували діаманти чи рубіни або Книгу Мормона, що б ви вибрали? Чесно, що має для вас більшу цінність?»

2018

«Одне з того, що Дух постійно давав мені розуміти з того часу, як я отримав нове покликання бути Президентом Церкви, – це те, як сильно Господь бажає відкривати Свій розум і волю».

«Тепер, чи можна я озвучу моє занепокоєння? Ось воно: дуже багато наших братів і сестер не повністю розуміють концепцію сили і влади священства. Вони діють, ніби-то їм краще задовольнити свої власні егоїстичні бажання та апетити, ніж застосувати силу Бога для благословення Його дітей».

«Наше послання світові просте й щире: ми запрошуємо всіх Божих дітей, які по обидва боки завіси, прийти до їхнього Спасителя, отримати благословення святого храму, мати нескінченну радість і підготуватися до вічного життя».

«Цього вечора ми оголошуємо про важливу реорганізацію наших кворумів Мелхиседекового священства, щоб виконувати Господню роботу ефективніше. У кожному приході первосвященики і старійшини тепер будуть обʼєднані в один кворум старійшин».

«Ми прийняли рішення відмовитися від програм ‘домашнього вчителювання’ і ‘візитного вчителювання’, як ми їх називали. Натомість, ми впровадимо новіший, більш святий підхід до піклування про інших і служіння їм. Ми називатимемо цю програму просто ‘служінням’».

«Мої дорогі брати і сестри, атаки супротивника дедалі міцнішають за інтенсивністю і розмаїттям. Необхідність регулярно відвідувати храм є нагальною, як ніколи».

«Кілька тижнів тому я виступив із заявою стосовно правильної назви Церкви. Я зробив це тому, що Господь дав мені знати, наскільки важливою є назва, яку, як Він проголосив, повинна мати Його Церква, а саме: Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів».

«Прийшов час для Церкви, зосередженої на домівці, підтриманої тим, що відбувається в наших філіях, приходах і приміщеннях колів».

«Упродовж років, коли мене запитували, чому я обрав професію лікаря, моя відповідь завжди була незмінною: «Тому що я не міг обрати бути матір’ю».

2019

«Ісус Христос навчає про зворотний шлях у наш вічний дім. Він розуміє план нашого Небесного Батька стосовно вічного розвитку краще, ніж будь-хто з нас. Зрештою, Він є ключовим каменем усього цього».

«Божа мета повинна бути нашою метою. Він бажає, щоб Його діти робили вибір повернутися до Нього: підготовлені, гідні, отримавши ендаумент, запечатавшись і залишаючись вірними завітам, укладеним у святих храмах».

«Забагато людей вважають покаяння покаранням, чимось, чого слід уникати, окрім найсерйозніших випадків. Але це відчуття, що вас карають, приходить від сатани».

Слухати й розуміти послання конференції – це одне, а запам’ятовувати їх – зовсім інше. Навіть короткий огляд послань Президента Нельсона допомагає нам зберегти в наших серцях те, що говорить нам Господь. Користь, яку ми отримуємо від слів Пророка, безпосередньо пов’язана з часом, який ми витрачаємо на їхнє вивчення.

А як ви будете готуватися до питання: «Чого навчає Пророк?»

Ця стаття була написана англійською мовою Таннером Віллесом та опублікована на сайті thirdhour.org. Переклад Тамари Мартиненко.

 

 

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]