Мормонський Пророк

Коли вмирає Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, хтось може зацікавитися, як саме обирається наступний Президент або Пророк Церкви. Ось як це відбувається.

Як обирається мормонський пророк

Після Першого Президентства, що складається з Президента Церкви і двох його радників, головним керуючим органом Церкви є Кворум Дванадцятьох Апостолів. Кожен з членів цього кворуму був покликаний Богом через одкровення, яке було дано Пророку раніше.

У сукупності всі апостоли мають священство і повноваження, необхідні для управління Церквою.

Черговість в ньому організована у відповідності до терміну, протягом якого кожен з членів Кворуму служить в якості апостола, а не у відповідності до віку.

Коли Пророк помирає, Перше Президентство, в тому складі, в якому воно було за життя Пророка, розпускається, і Кворум Дванадцятьох Апостолів автоматично бере на себе управління Церквою.

Зазвичай через 7-10 днів після смерті Пророка (щоб було достатньо часу для похорону та інших необхідних заходів), члени Кворуму Дванадцятьох збираються на нараду і офіційно підтримують нового Пророка.

Якщо вони вирішують заново організувати Перше Президентство і покликати нового Пророка і радників, Кворум одноголосно обирає нового Пророка, і ним завжди виявляється той апостол, який довше за всіх служить в покликанні.

Новий Пророк обирає двох апостолів бути своїми «радниками», і вони втрьох головують над Церквою як «Перше Президентство».

Наступний за тривалістю служіння в цьому покликанні апостол стає президентом Кворуму Дванадцятьох Апостолів, а якщо він служить в Першому Президентстві, тоді третій за тривалістю служіння апостол стане виконуючим обов’язки президента цього Кворуму.

Потім всі члени Кворуму Дванадцятьох Апостолів покладають руки на голову нового Пророка і підносять молитву, даючи йому благословення і необхідну владу священства, офіційно «висвячуючи його» керівником і Пророком Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

З огляду на недавню смерть Президента Томаса С. Монсона, наступним Пророком буде апостол, який служить в своєму покликанні найдовше, і це Старійшина Рассел М. Нельсон.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]