студент навчається

https://www.facebook.com/lds.dallin.h.oaks/posts/726886664150459%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.dallin.h.oaks%2Fposts%2F726886664150459&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

Переглядаючи свої файли цього літа, я знайшов серед них думки, якими я поділився з випускниками УБЯ-Гаваї більше 30 років тому. Схоже, вони й досі актуальні.

Щоб досягти успіху в навчанні, вам треба мати жагу до знань. Щоб отримати гарну освіту, яка примножить вашу радість і збільшить вашу здатність служити вашій родині, суспільству та професії, ви маєте прагнути навчатися заради знань.

Освічена людина є ворогом невігластва, а в світі так багато невігластва. Людям у значній мірі бракує грамотності в життєво важливих предметах загальної освіти: в ясності думок і їхньому вираженні; в економіці, історії та управлінні; в області харчування, здоров’я, етики та освіти; в області права та медицини; в знаннях про Бога та Його заповіді.

Ми занадто легко стаємо жертвами шарлатанів і демагогів, проповідників брехливих вчень, а також політологів та інших фахівців культу ‘отримай задарма’ та ‘швидко розбагатій’.

Освічена людина повинна шукати і вміти оцінювати рішення для важливих духовних, матеріальних, соціальних та політичних проблем нашого часу. Він або вона мають бути готовими захищати істину, протистояти соціальному тиску і робити позитивний внесок у суспільство.

Хто такий Даллін Х. Оукс?

Переклад Тамари Мартиненко. 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest