студент навчається

https://www.facebook.com/lds.dallin.h.oaks/posts/726886664150459%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.dallin.h.oaks%2Fposts%2F726886664150459&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

Переглядаючи свої файли цього літа, я знайшов серед них думки, якими я поділився з випускниками УБЯ-Гаваї більше 30 років тому. Схоже, вони й досі актуальні.

Щоб досягти успіху в навчанні, вам треба мати жагу до знань. Щоб отримати гарну освіту, яка примножить вашу радість і збільшить вашу здатність служити вашій родині, суспільству та професії, ви маєте прагнути навчатися заради знань.

Освічена людина є ворогом невігластва, а в світі так багато невігластва. Людям у значній мірі бракує грамотності в життєво важливих предметах загальної освіти: в ясності думок і їхньому вираженні; в економіці, історії та управлінні; в області харчування, здоров’я, етики та освіти; в області права та медицини; в знаннях про Бога та Його заповіді.

Ми занадто легко стаємо жертвами шарлатанів і демагогів, проповідників брехливих вчень, а також політологів та інших фахівців культу ‘отримай задарма’ та ‘швидко розбагатій’.

Освічена людина повинна шукати і вміти оцінювати рішення для важливих духовних, матеріальних, соціальних та політичних проблем нашого часу. Він або вона мають бути готовими захищати істину, протистояти соціальному тиску і робити позитивний внесок у суспільство.

Хто такий Даллін Х. Оукс?

Переклад Тамари Мартиненко. 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)