Квентін Л. Кук виступає на Генеральній Конференції

https://www.facebook.com/lds.quentin.l.cook/posts/1394298977274507%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.quentin.l.cook%2Fposts%2F1394298977274507&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

Я глибоко стурбований тим, що віра, відповідальність перед Богом та релігійна свобода так часто сприймаються як несумісні з нашим сучасним світським суспільством. Я також стурбований тим, що принципами, які історично підтримували віру, відповідальність перед Богом і релігійні спонукання, все частіше нехтують в нерелігійному світі. Їх висміюють і навіть виганяють з площ. Ми не можемо відмовитися від головних високоморальних принципів, які надають сенс цьому життю і століттями керували цивілізаціями.

Дивлячись на суспільство в цілому, навчання та підготовка молодого покоління – підростаючого покоління – є основним обов’язком сім’ї та Церкви. Ми повинні вчити їх і ділитися з ними важливими моральними цінностями, необхідними в будь-якому цивілізованому суспільстві. Ці цінності містять у собі подяку за жертви та чесноти наших предків, смирення щодо того, чого ми не знаємо, ввічливість у наших відносинах з іншими людьми і довіру вищій силі, а не собі. Для людей, які поділяють мої переконання, це означає віру в Господа Ісуса Христа і Його Спокуту.

Переклад Тамари Мартиненко 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]goodfoundation.org
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest