https://www.facebook.com/lds.m.russell.ballard/posts/701532030035541%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.m.russell.ballard%2Fposts%2F701532030035541&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

У мене є порада для молодих дорослих.

Знаходьте друзів та знайомтесь один з одним. Дехто з вас витрачає надто багато часу постійно обмінюючись повідомленнями. Розмовляйте один з одним! Використовуйте технології з обережністю. Деяким з вас слід менше користуватися соціальними мережами! Якщо ви не будете обережні, ви можете настільки захопитися цією технологією, що вона відверне вас від тих речей, які дійсно мають значення. Зробіть все, що в ваших силах, щоб скористатися цією чудовою можливістю в вашому віці знаходити один одного і розвивати стосунки.

Ви, молоді жінки, не зможете знайти ідеального чоловіка, і ви, молоді чоловіки, не зможете знайти ідеальну молоду жінку. Незалежно від того, ким ви хочете стати, ви, молоді чоловіки, будете більш успішними, якщо поруч з вами буде ваша супутниця. Бог благословить вас.

Молоді чоловіки, якщо ви хочете, щоб повнота вчень євангелії була з вами, коли ви пройдете через завісу, ви повинні бути готові звітувати Господу про те, що ви зробили все можливе, щоб знайти свою вічну супутницю.

Як серед молодих чоловіків, так і серед молодих жінок, будуть ті, хто з різних причин так і не зможе знайти супутника. Будьте відданими і вірними, дотримуйтеся своїх завітів.

Тримайтеся вічної перспективи. Зосередьтеся на тому, що є найбільш важливим. Давайте не дозволимо мирським речам поглинути нас настільки, щоб ми забули про те, ким ми є, і ким ми можемо стати.

 

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.