сонячне світло

Коли я читав виступи президента Меріона Дж. Ромні і старійшини Теодора М. Бертона на Генеральній конференції в жовтні 1971 року, я пригадав стару приказку: “Якщо в лісі впаде дерево, коли там нікого не буде, чи буде від цього шум?”. Обидва оратора говорили про одну з найпоширеніших хвороб людства: Бог говорить, але людство не слухає, і тому світ продовжує існувати так, наче Він не говорить. Або, як президент Ромні висловився, “причина скрутного становища, в якому ми знаходимося сьогодні, не у відсутності адекватного керівництва, а скоріше у відсутності готовності слухати.”

Президент Ромні підкреслив, що Христос “передбачив і пророкував про обставини, в яких ми знаходимося сьогодні.” Так само Бог продовжує говорити і попереджати нас, як “уникнути лиха, яке було передбачене і проголошене Ісусом.” Проте, незважаючи на те, що Бог говорить, людство відкидає Його слова і, отже, “нема світла, що скеровує”. В цьому ризикованому положенні світ продовжує віддалятися від своїх причалів і від вчень Бога.

Але багато релігій в світі не проголошують ці божественні попередження. Замість цього, як відзначає старійшина Бертон, “вони проголошують послання наповнені людською мудрістю, але не Божою.” Таким чином, вони не в змозі забезпечити божественне керівництво і, натомість, “намагаються говорити замість Бога, не дозволяючи Богу говорити за себе. “

Але “те, що потрібно більше всього сьогодні – це не голос людини, але голос Божий.” Ми маємо відчайдушну потребу в тому, щоб почути Його повноважний голос. Нам потрібно знати відповіді на актуальні питання сьогодення, а не “намагатися вирішити свої проблеми за допомогою людської філософії, знань і людської мудрості.” Бо “Божий шлях – це шлях вирішення наших політичних, моральних, етичних, навіть наших фінансових проблем”. Але з такою кількістю голосів, які кричать “Ось, тут істина ” або “Ні, тут істина “, важко знати, куди звертатися.

Отже, президент Ромні і старійшина Бертон зосередили увагу на повідомленні про відновлення як способі вирішення цієї головоломки. Як президент Ромні зазначив, його “мета полягає в тому, щоб підкреслити той факт, що в нашому неспокійному світі зараз і протягом ста сорока останніх років було вірне світло, що скеровує”. Старійшина Бертон заявляє, що “день настав”, коли Церква Христова знову на землі, і є джерело, до якого люди можуть звернутися, щоб знайти істину.

Церква Христа з’явилась “тихо” і “не нарочито”, і досі не знаходиться в полі зору багатьох. І, на жаль, “більшість, яким Євангелію було запропоновано, відкинули її”, бо “вони не можуть сприймати світло”, і вони “відвернули свої серця від [Бога]”

Отже, Бог говорить, і все ж світ не слухає. І наслідки їх небажання слухати є жахливими. Лиха, передбачені Спасителем будуть звучати гучним голосом землетрусів і грому. Бо якщо людство не буде чути голос Господа, вони будуть слухати Його голос через зіткнення елементів.

Але для тих, хто став би слухати, запрошення все ще актуальне: “Приходьте і слухайте голос пророка.” Ми запрошуємо всіх і кожного і проголошуємо їм, що Христос живе і “зараз говорить з жителями цього світу в цей день і в цю епоху через живих пророків. Давайте не будемо тими, хто погано чує, але натомість давайте слухати Господа з відкритим серцем, коли Він промовляє через Своїх слуг.

Ця стаття написана Даніелем Ортнером та вперше була опублікована англійською мовою на ldsmag.com. Переклад Людмили Шепелєвої.

 

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.