Так, є!

Багато років у нас були стародавні пророки в Біблії. То чому б не мати зараз?

Бог любить Своїх дітей. Він не далека істота, яку хвилює лише те, потрапимо ми на небеса чи в пекло. Він більше схожий на нашого тата. Якщо ви подумаєте про це, у цьому божевільному світі нам як ніколи потрібен Божий вплив через пророка.

Навіщо нам пророк?

Життя постійно змінюється, і це відбувалося протягом всієї історії, і люди стикаються з новими обставинами та викликами кожного десятиліття та кожного століття. Пророк допомагає людям жити добрим життям і наближатися до Бога. Пророк подібний до маяка, який дає нам напрямок у бурхливих водах життя. Він, по суті, є рупором Бога для світу.

«Бо не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам». Амоса 3:7

Пророки в Біблії закликали людей до покаяння, пророкували прихід Христа, допомагали звільнити людей від гріха та лиха.

Фотографія: Church Newsroom

Сучасні пророки

Святі останніх днів вірять, що сьогодні ми маємо живого пророка, і людиною, яку ми вважаємо цим пророком, є Рассел М. Нельсон, президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Це почалося на початку 1800-х років, коли Джозеф Сміт, фермерський хлопець у північній частині штату Нью-Йорк, побачив у видінні Бога Батька та Ісуса Христа. Зрештою Джозеф Сміт став першим пророком, якого було покликано очолити відновлення первісної церкви Христа, яку Він заснував під час Свого служіння. Справжня пророча влада священства була дана йому Богом та Ісусом Христом.

Через одкровення від Ісуса Христа Джозеф Сміт покликав 12 апостолів, як Христос у давнину. І після смерті Джозефа Сміта Бог покликав наступного пророка, і цей самий цикл триває до сьогодні. У нас все ще є пророк і 12 апостолів, які ведуть і направляють Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів разом з іншими лідерами.

Але не вірте мені на слово.Також, не вірте пророку на слово.

Вірити в пророка чи апостолів не означає, що ми сліпо слідуємо за ними. Бог заохочує нас діяти та думати самостійно, тому, коли ми не впевнені, чи вірити словам пророка, нам потрібно знайти відповідь.

Отже, як отримати відповідь? Єдиною особою, яка знає все про пророків, є Сам Бог. Ви можете запитати Його, і Він може відповісти вам через те, що називається особистим одкровенням.

Особисте одкровення — це спілкування Бога з окремими людьми. Кожен із нас має потенціал слухати Божий голос, що доходить до наших власних сердець. І хоча пророк отримує особливе одкровення для церкви та світу, ми можемо отримати наше власне одкровення стосовно нашого власного життя, наших сімей, а також наших особистих проблем і вірувань.

Завдяки цьому ви можете отримати відповіді від Святого Духа, які підтвердять у вашому серці відчуття істини про те, що Бог дійсно говорить через Своїх пророків.

 

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]